Mobile .Net Developer, nr ref. 95/2019
Miejsce Pracy: Warszawa , Mazowieckie
Wynagrodzenie:

B2B: 8 000- 16 000 PLN Netto

Możliwość Umowy o Pracę

Miejsce pracy: Warszawa/Ursynów. Lokalizacja idealna dla osób zmeczonych czeluściami Mordoru:) W pakiecie śpiew ptaków i zapach lasu.

Formy współpracy: B2B lub umowa o pracę, w zalezności od preferecji kandydata.

Miejsce parkingowe: tak

Praca zdalna: okazjonalnie

Godziny pracy: prace mozna rozpocząć w godzinach 7-10, jednak znaczna częśc zespołu pracuje od 9-17.

Tematyka projektów: projekt danych otwartych, analizowanie, przetwarzanie

Wielkość zespołu programistycznego: 3-5 osób

Wielkość firmy: 10-12 osób

Metodologia pracy: Scrum, metodyka zwinna, DSDM

Język angielski: Na poziomie czytania dokumentacji technicznej

Wymagania:
  • Doświadeczenie w tworzeniu aplikacji na platformy Android / iOS
  • Umiejętność programowania w języku JAVA/ .NET
  • Znajomość systemu Android / iOS
  • Znajomość systemu operacyjnego Linux w zakresie wytwarzania aplikacji mobilnych
Obowiązki:
  • Współpraca w wykonywaniu projektu
  • Projektowanie, rozwój i utrzymanie tworzonego oprogramowania w języku .NET oraz na platformy mobilne
  • Optymalizacja oprogramowania
Oferujemy:
  • Ciekawe i unikatowe projekty z zakresu bezpieczeństwa IT
  • Elastyczne warunki pracy
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Stały rozwój
  • Spokojną lokalizację

Osoba prowadząca projekt:
Adrianna Pieczonka
a.pieczonka@new-invest.pl
Tel: +48 601 379 973