Mid/Senior Android Developer, nr ref. 4/2021
Miejsce Pracy: Warszawa , Mazowieckie
Praca zdalna: TAK
Wynagrodzenie:

 B2B:

Lead/senior: 16kPLN - 22kPLN

Mid/senior: 14kPLN - 18kPLN

UOP:

Lead/senior: 13.5K - 19.5K PLN brutto

Mid/senior: 11.5K - 15K PLN brutto

Firma: specjalizuje się w tworzeniu rozwiązań IoT oraz oprogramowania mobilnego dla klientów konsumenckich i przemysłu. Spółka jest częścią francuskiej firmy IT. Posiada aktualny certyfikat francuskiego ministerstwa rozwoju i innowacji od 7 lat.

Tworzy i integruje kompletne systemy, począwszy od produkcji sprzętu IoT, poprzez tworzenie oprogramowania i analizę danych w oparciu o sztuczną inteligencję (machine learning / big data), aż po aplikacje internetowe i mobilne.

Zatrudniona osoba będzie rozwijać i i utrzymywać kluczowe komponenty aplikacji.

Wielkośc zespołu w Warszewie: 21 osób

Godziny pracy: 8-18

Lokalizacja: Warszawa / Saska Kępa

Projekty: aplikacje IoT w medycynie, opiece zdrowotnej i profilaktyce zdrowotnej, Smart Home, connected bathroom. Praca typowo nad rozwojem.

Stack technologiczny we firmie

Android: Kotlin / MVVM /RxJava / Gradle / Dagger

iOS : Swift / MVVM / RxSwift / Combine

Poza tym Slack, Jira, Jenkins, itp. Standard, aktualne narzędzia, żadnych staroci.

Zespoły:

Android: lead dev + senior dev + 2 mid devs + senior QA/DevOps + junior QA

iOS: zespół 8 osób + QA + DevOps

Wymagania:
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym (rozmowa techniczna w języku angielskim)
  • Kilkuletnie doświadczenia na stanowisku Android Developer (Kotlin,Java)
  • Znajomość architektury MVI, komponentów UI oraz cyklu życia aplikacji Android
  • Doświadczenie i umiejętność definiowania architekrur
  • Znajomość wzorców projektowych: MVP, MVVM
  • Znajomość RxKotlin, RxJava, Dagger2, Room
  • Znajomość zagadnień związanych z tworzeniem baz danych
  • Znajomość DI
  • Praktyczna wiedza i stosowanie w praktyce zasad SOLID
  • Znajomość Git
  • Znajomość przydatnych bibliotek (nie tylko tych z Square)
  • Praktyczna znajomość testów jednostkowych i funkcjonalnych
  • Tworzenie aplikacji wykorzystujących najnowsze funkcjonalności systemu Android
  • Bycie na bieżąco z nowinkami i trendami w Androidzie
Obowiązki:
  • Zatrudniona osoba będzie pracować nad nowymi funkcjonalnościami m.in. lustra inteligentnego CareOS (IoT + healthcare + beauty) oraz nowa wersja aplikacji Colgate Connect oraz inne.
  • Tworzenie aplikacji, które wykorzystują najnowsze funkcjonalności systemu android
  • Samodzielne projektowanie rozwiązań w istniejących aplikacjach
  • tworzenie architektury dla nowych projektów
  • Stosowanie najlepszych praktyk (best practices) i dbanie o jakość kodu
Mile Widziane:
  • Doświadczenie (może być nieformalne) w zarządzaniu zespołem IT.
  • Retrofit
  • SQLite
  • Git flow
Oferujemy:
  • Pakiet medyczny i sportowy
  • Indywidualna ścieżka rozwoju zawodowego
  • Szkolenia i konferencje branżowe wg uznania
  • Możliwość pracy zdalnej lub stacjinarnej w Warszawie

Wynagrodzenie

 B2B:

UOP:

Osoba prowadząca projekt:
Joanna Mikołajewska
j.mikolajewska@new-invest.pl
Tel: +48 667 777 403