Mid/ Senior Android Developer, nr ref. 161/2018
Miejsce Pracy: Warszawa , Mazowieckie
Wynagrodzenie:

55 - 80 pln netto/h B2B Mid Developer

75 - 110 pln netto/h B2B Senior Developer

Naszym klientem jest firma działająca w branży IT i realizująca projekty dla branży finansowej. Projekt dotyczy bankowości mobilnej i jest tworzony dla jednego z największych banków w Polsce.

 Praca z technologiami: Android (Java 8, Kotlin, Dagger, RxBinding, Gradle)

Zespoły projektowe składają się od 7 do 20 osób, zespoły platformowe natomiast od 2 do 4 pracowników. Projekty prowadzone są zwinną metodyką zbliżoną do SCRUM. Pracę charakteryzuje duża ilość wyzwań technologicznych w związku z dużą ponad milionową liczbą użytkowników. Firma kładzie duży nacisk na inspekcję kodu oraz dzielenie się wiedzą między pracownikami. Zatrudniony kandydat będzie aktywnie uczestniczył w rozwoju firmy ze względu na dużą elastyczność organizacyjną i możliwość realnego wpływu na stosowane technologie i praktyki.

Wymagania:
  • Doświadczenie w programowaniu w Javie na platformę Android,
  • Dobra znajomość Android SDK,
  • Dobra znajomość języka angielskiego,
  • Znajomość Android Studio,
  • Umiejętność korzystania z SVN lub GIT.
Obowiązki:
  • Tworzenie aplikacji mobilnej (70% nowe funkcjonalności, 30% utrzymanie oraz udoskonalanie),
  • Aktywny udział w fazie implementacji i testów systemu,
  • W zależności od doświadczenia: aktywny udział w fazie analizy wymagań i projektowania.
Oferujemy:
  • Umowę B2B na czas nieokreślony lub umowę zlecenie,
  • Kartę Mulitsport oraz opiekę medyczną,
  • Elastyczność organizacyjną,
  • Szkolenia oraz konferencje.

Osoba prowadząca projekt:
Anna Konieczka
a.konieczka@new-invest.pl
Tel: +48 666 607 861