Java Android Developer, nr ref. 5/2019
Miejsce Pracy: Bielsko-Biała , Śląskie
Wynagrodzenie:

Umowa o Pracę do 14 000 PLN Brutto

B2B: do 16 000 PLN Netto

Dla Firmy z Bielsko-Białej, zatrudniającej ponad 200 osób i działającej na rynku od ponad 15 lat poszukuję osoby na stanowisko Java Android Developer. Firma otrzymała po raz kolejny nagrodę dla firm cieszących się nieskazitelną reputacją i uczciwością wobec pracowników, kontrahentów i Klientów. Obsługuje kilkanaście tysięcy firm w krajach UE w zakresie rozwiązań telematycznych.

Wymagania:
  • Bardzo dobrej znajomości Java oraz Android SDK
  • Doświadczenia w tworzeniu aplikacji na platformę Android
  • Doświadczenia w pracy z bibliotekami Dagger2 i RXJava (RXAndroid)
  • Umiejętności praktycznego zastosowania wzorców projektowych
Obowiązki:
  • Rozwijanie aplikacji mobilnych
  • Tworzenie oprogramowania na urządzenia dedykowane
Mile Widziane:
  • Doświadczenie w tworzeniu oprogramowania zdolnego do realizacji skomplikowanych założeń
  • Znajomość języka Kotlin
  • Znajomość narzędzi CI (Continuous Integration)
  • Doświadczenia w pracy w standardach TDD
  • Praktyczne doświadczenie w metodykach zwinnych (Scrum)
Oferujemy:
  • Pakiet benefitów: karta FitProfit, ubezpieczenia grupowe na życie
  • Elastyczne godziny pracy
  • Jasna ścieżka kariery – matryca kompetencji
  • Możliwość pracy zdalnej (kilka dni w miesiącu)
  • Pracę w kompetentnym zespole doświadczonych programistów
  • Creative Room
  • Możliwość poszerzania wiedzy i rozwoju zawodowego na szkoleniach i konferencjach branżowych

Osoba prowadząca projekt:
Adrianna Pieczonka
a.pieczonka@new-invest.pl
Tel: +48 601 379 973