Java/Android Developer, nr ref. 260/2018
Miejsce Pracy: Bielsko-Biała , Śląskie
Wynagrodzenie:

6 000 - 11 000 pln brutto Umowa o Pracę

Klient: Firma z Bielsko-Białej, zatrudniająca ponad 200 osób i działająca na rynku od ponad 15 lat, otrzymująca wyróżnienia Forbesa. Obsługuje kilkanaście tysięcy firm w krajach UE w zakresie rozwiązań telematycznych.

Wymagania:
  • Doświadczenie w pracy (miniumum dwa lata) i dobra znajomość Javy i Android SDK,
  • Umiejetność zastosowania wzorców projektowych,
  • Doświadczenie z bibliotekami Dagger2 i RXJava.
Obowiązki:
  • Rozwijanie aplikacji mobilnych,
  • Tworzenie oprogramowania na urządzenia dedykowane.
Mile Widziane:
  • Znajomość języka Kotlin,
  • Doświadczenie w SCRUM,
  • Znajomość narzędzi Continous Integration,
  • Znajomość standardów TDD,
  • Umiejętność tworzenia testów (jednostkowe i UI),
  • Doświadczenie w pracy przy tworzeniu oprogramowania umożliwiającego realizacje skomplikowanych założeń.
Oferujemy:
  • Zatrudnienie w stabilnej, rozwijającej się firmie,
  • Ubezpieczenie na życie, kartę FitProfit,
  • Szkolenia z języka angielskiego,
  • Elastyczne godziny pracy,
  • Możliwość pracy zdalnej - kilka dni w miesiącu,
  • Możliwość uczestnictwa w szkoleniach i konferencjach IT,
  • Pracę w zespole doświadczonych testerów.

Osoba prowadząca projekt:
Anna Konieczka
a.konieczka@new-invest.pl
Tel: +48 666 607 861