Android Developer, nr ref. 54/2018
Miejsce Pracy: Gdańsk , Pomorskie
Wynagrodzenie:

7 000 - 11 000 pln brutto Umowa o Pracę

Opis:

Stanowisko: Android Developer

Miejsce pracy: Gdańsk

Naszym Klientem jest firma tworząca rozwiązania przeznaczone na rynek telekomunikacji mobilnej. Dzięki oprogramowaniu firmy możliwe jest zdalne zarządzanie urządzeniami mobilnymi i sieciowymi.

Firma poszukuje osoby, która dołączy do zespołu mobilnego. Zatrudniony specjalista będzie pracował nad autorskim produktem firmy, służącym do zabezpieczenia urządzeń mobilnych.

Firma zatrudnia obecnie 35 osób, zatrudniona osoba będzie pracowała w maksymalnie 7 osobowym zespole.

Wymagania:
  • Doświadczenie na stanowisku Android Developera,
  • Dobra znajomość języka Java,
  • Dobra znajomość narzędzia Android SDK,
  • Dobra znajomość GIT, Maven,
  • Znajomość Gradle,
  • Dobra znajomość języka angielskiego.
Obowiązki:
  • Praca nad nowymi funkcjonalnościami (około 70% czasu pracy),
  • Utrzymanie/naprawa błędów (około 20% czasu pracy),
  • Pisanie dokumentacji (około 5% czasu pracy),
  • Spotkania z zespołem (około 5% czasu pracy).
Oferujemy:
  • Pracę w firmie działającej na rynku międzynarodowym,
  • Opiekę medyczną, kartę MultiSport,
  • Zatrudnienie w firmie inwestującej w szkolenia pracowników,
  • Imprezy firmowe,
  • Chill Room,

Osoba prowadząca projekt:
Anna Konieczka
a.konieczka@new-invest.pl
Tel: +48 666 607 861