Android Developer, nr ref. 484/2017
Miejsce Pracy: Kraków , Małopolskie

B2B/UoP- wynagrodzenie dostosowane jest ściśle do doświadczenia kandydata. Jest to stanowisko seniorskie i takie stawki są rozważane.

Dla swojego Klienta, firmy zajmującej się dostarczaniem kompleksowych rozwiązań dla Produkcji, Logistyki i Transportu, takich jak: systemy zarządzania magazynem i śledzenia produkcji, inwentaryzacji środków trwałych, szukamy Kandydatów na stanowisko Android Developera. Poszukuejmy osoby o dużym poziomie samodzielności i nastawieniu na jakościowy i czysty kod

Firma tworzy jednocześnie autorskie systemy WMS, MES, TMS korzystając z C/C++, C#, SQL, Java na platformy Windows, Android, iOS.

Wśród klientów firmy można znaleźć między innymi: Carlsberg, GK Żywiec, Grupa Synthos, Ziaja.

Wymagania:
  • Doświadczenie w tworzeniu aplikacji dla systemu Android na poziomie 4 lat.
  • Praktyczne doświadczenie w pracy z oprogramowanie na różnych etapach powstawania- od projektu do dystrybucji.
  • Znajomość wzorców projektowych.
  • Komunikatywna znajomość angielskiego, umożliwiająca pracę z dokumentacją techniczną.
  • Doświadczenie w pracy z systemami kontroli wersji (GIT, SVN).
  • Analityczne podejście do rozwiązywania problemów.
  • Chęć pracy jako część zespołu, a przy tym zorientowani na rzetelną pracę i czysty kod.
Obowiązki:
  • Tworzenie i rozwój oprogramowania klasy WMS dla systemów Android.
  • Przygotowywanie dokumentacji projektowej.
  • Wsparcie w procesie testowania oprogramowania.
Oferujemy:
  • Stabilność zatrudnienie w oparciu o UoP bądź B2B.
  • Pracę w siedzibie firmy w Krakowie w młodym i ciągle powiększającym się zespole nastawionym na rozwój.
  • Udział w ciekawych i zaawansowanych technologicznie projektach.

Osoba prowadząca projekt:
Marcin Nowik
m.nowik@new-invest.pl
Tel: +48 500 078 017