Android Developer, nr ref. 31/2018
Miejsce Pracy: Wrocław , Dolnośląskie
Wynagrodzenie:

9 000 - 13 000 zł netto B2B/brutto UoP

Opis:

Kim jest nasz klient?

Firma prowadząca kilka serwisów z zakresu mody oraz wyposażenia wnętrz. Bogate doświadczenie rynkowe sprawiło, że reprezentuje on strony odwiedzane przez miliony unikalnych użytkowników miesięcznie, przy kilkudziesięciu milionach odsłon.

Klient stworzył platformę łączącą dostęp do wielu produktów, dostępnych w różnych domench. Serwisy klienta charakteryzują się łatwością dostępu i różnorodną funkcjonalnością.

Firma zajmuje się tworzeniem zarówno aplikacji desktopowych, jak i mobilnych.

Obecnie wraz z naszym partnerem poszukujemy nowej osoby do zespołu. Doświadczonego programisty Android, który docenia wartość przejrzystego i jakościowego kodu. Osoby, która chciałaby kontynuować swój rozwój w nowym, perspektywicznym środowisku.

Zapoznaj się z poniższym opisem i aplikuj! Naprawdę warto! Chętnie odpowiemy na dalsze pytania projektowe.

Wymagania:
  • Umiejętnośc programowania aplikacji mobilnych na platformę Android popartą zrealizowanymi projektami.
  • Chęć samodoskonalenia i dzielenia swoją wiedzą.
  • Dobra znajomość Java i Kotlin.
  • Znajomość i umiejętność korzystania z wzorców projektowych (w tym MVP).
  • Znajomość Android SDK (19+).
  • Znajomość Git.
  • Znajomość Android Studio oraz bibliotek opensource (np. Dagger 2, Retrofit 2, RxJava 2).
  • Umiejętność (JUnit, mockito).
  • Wiedza z zakresu rozwiązań klient-serwer (REST, JSON).
  • Doświadczenie w pracy w metodologiach zwinnych (Scrum, Kanban).
  • Komunikatywny język angielski w mowie i piśmie.
Obowiązki:
  • Projektowanie aplikacji mobilnej na platformie Android z której aktywnie korzystają setki tysięcy użytkowników.
  • Doskonalenie własnych produktów firmy i bezpośredni wpływ na rozwój produktów.
  • Implementowanie nowych rozwiązań i dbanie o jakość tworzonego kodu.
  • Praca w samo-zarządzającym się dziale IT, pracującym w metodyce Scrum.
Mile Widziane:
  • Znajomość Gitflow oraz Google Play Services.
Oferujemy:
  • Udział w projekcie o dużym zasięgu, który zawsze wspiera najnowsze wersje Androida.
  • Wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia i posiadanych umiejętności.
  • Towarzystwo pasjonatów w pracy!
  • Dużą dawkę niezależności połączoną z elastycznym czasem pracy.
  • Pakiet benefitów, w tym: karta Multisport oraz prywatna opieka medyczna.
  • Kawa, słodycze i owoce bez ograniczeń!
  • Płatny urlop na B2B.
  • Miejsca parkingowe.
  • Okazjonalna praca zdalna.
  • Skupienie na nowych funkcjonalnościach.

Osoba prowadząca projekt:
Marcin Nowik
m.nowik@new-invest.pl
Tel: +48 500 078 017