Android Developer, nr ref. 190/2017
Miejsce Pracy: Białystok , Podlaskie
Wynagrodzenie:

5 000 - 10 000 netto B2B (mid/senior)

Dla Naszego Klienta, zajmującego się projektowaniem i tworzeniem kompleksowych oprogramowań i aplikacji internetowych dla zagranicznych klientów szukamy osoby na stanowisko:

Android Developera

Wymagania:
  • tworzenie, rozwijanie i utrzymywanie aplikacji mobilnych na platformy Android i/lub iOS
  • analiza wymagań, projektowanie i implementacje rozwiązania postawionych problemów
  • udział w ciekawych projektach - między innymi praca nad aplikacjami mobilnymi w oparciu o technologię Bluetooth i Bluetooth LE
  • współpraca z zespołem developerów
Obowiązki:
Mile Widziane:
  • własne aplikacje opublikowane w App Store lub Google Play
Oferujemy:
  • ciekawe projekty realizowane w międzynarodowym środowisku
  • praca w zespołach 3 – 6 osobowych
  • elastyczne formy zatrudnienia, elastyczne godziny pracy
  • indywidualne podejście do pracownika oraz przyjemną atmosferę w pracy
  • możliwość ciągłego rozwoju i uczenia się
  • wygodne i nowoczesne stanowisko pracy
  • cykliczne wyjazdy i spotkania integracyjne (szkolenia, imprezy)

Osoba prowadząca projekt:
Beata Puton
b.puton@new-invest.pl
Tel: +48 666 606 953