Android Developer, nr ref. 246/2018
Miejsce Pracy: Warszawa , Mazowieckie
Wynagrodzenie:

8 000 - 11 000 netto na B2B

Umowa o pracę - do uzgodnienia

Dla naszego klienta, firmy zajmującej się tworzeniem aplikacji szukamy obecnie osoby na stanowisko Android Developer. Firma specjalizuje się w tworzeniu i wdrażaniu aplikacji opartych na chmurze oraz dużych produktów korporacyjnych. Firma współpracuje z kilkoma nowatorskimi firmami startujących w Dolinie Krzemowej a także z innymi uznanymi gigantami technologicznymi. Firma prowadzona jest przez programistę z ponad 10-letnim doświadczeniem.

Wymagania:
  • 1-2 lata doświadczenia w tworzeniu aplikacji mobilnych na tej aplikacji
  • Znajomość technologii związanych z Androidem
  • Doświadczenie w testowaniu aplikacji
  • Doświadczenie ze zdalnymi danymi poprzez REST i JSON
  • Doświadczenie z bibliotekami i interfejsami stron trzecich
  • Otwartość na zmiany w szybko zmieniającym się środowisku
  • Kreatywność w działaniu i rozwiązywaniu problemów
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego - minimum B
Obowiązki:
  • Projektowanie i tworzenie funkcjonalnych aplikacji na platformie Android
  • Współpraca z zespołem programistów oraz z zespołem projektantów aby jak najlepiej dopasować projekt wizualny
  • Wdrażanie nowych technologii w celu poprawy wydajności
  • Naprawa błędów i poprawa wydajności aplikacji
  • Testowanie aplikacji w celu poprawy niezawodności produktu
Mile Widziane:
  • Doświadczenie z językiem programowania Kotlin
  • Doświadczenie z gRPC i GraphQL
Oferujemy:
  • Możliwość wzięcia udziału w roli głównego inżyniera
  • Budżet szkoleniowy
  • Darmowe przekąski
  • Możliwość pracy zdalnej w wymiarze 40% czasu pracy
  • Prywatny pakiet medyczny
  • Pokój gier

Osoba prowadząca projekt:
Samanta Tyrakowska
s.tyrakowska@new-invest.pl
Tel: +48 695 825 258