Product Owner, nr ref. 18/2022
Miejsce Pracy: Warszawa , Mazowieckie
Praca zdalna: TAK
Wynagrodzenie:

Od 15 000 - 17 000 pln netto na B2B

Adekwatnie UoP

Firma: specjalizuje się w tworzeniu rozwiązań IoT oraz oprogramowania mobilnego dla klientów konsumenckich i przemysłu. Spółka jest częścią francuskiej firmy IT. Tworzy i integruje kompletne systemy, począwszy od produkcji sprzętu IoT, poprzez tworzenie oprogramowania i analizę danych w oparciu o sztuczną inteligencję (machine learning / big data), aż po aplikacje internetowe i mobilne.

Wielkość zespołu w Warszewie: 30 osób

Godziny pracy: start 8-9 , praca zdalna

Lokalizacja: Warszawa lub praca 100 % zdalna także po Covid

Produkt: low/no-code AIoT SaaS platform

Proces rekrutacyjny:

- rozmowa HR

- rozmowa techniczno/managerska (z aktualnym PO, który będzie mentore/przełożonym)

Dodatkowe informacje:

- stanowisko w pełni zdalne + raz na jakiś czas wyjazdy on site do Paryża

Wymagania:
  • Minimum rok doświadczenia zawodowego na stanowisku PO
  • Doświadczenie inżynierskie (programistyczne)
  • Wykształcenie techniczne
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B2/C1
  • Zdolność do samodzielnego podejmowania decyzji biznesowych
  • Doskonałe zdolności komunikacyjne
  • Doświadczenie w pracy w zespole SCRUM-owym
  • Umiejętność analizowania potrzeb biznesowych
  • Umiejętność tworzenia dokumentacji
Obowiązki:
  • Współtworzenie wizji produktu z aktualnym PO
  • Praca z teamem
  • Czuwanie nad delivery produktu
  • Day-to-day operations
  • Współprac z klientem w zespole Scrumowym
  • Weryfikacja aktualnych potrzeb interesariuszy oraz kreowanie optymalnych rozwiązań
  • Zarządzaniem backlogiem produktu
  • Dbaniem o rentowność przedsięwzięcia i optymalizację kosztów
Oferujemy:
  • Szkolenia i konferencje branżowe
  • Pakiet prywatnej opieki medycznej
  • Pakiet sportowy

Osoba prowadząca projekt:
Małgorzata Rembalska
m.rembalska@new-invest.pl
Tel: +48 667 670 667