Senior IT Analyst - Managed Service Operations ( Clearing ), nr ref. 26/2022
Miejsce Pracy: Cała Polska Warszawa Wrocław Poznań Kraków Lublin Gdańsk Gdynia Szczecin Białystok Łódź Lublin Katowice
Praca zdalna: TAK

Od 24 000 - 28 000 pln netto na B2B. Możliwość negocjacji stawki.

Firma: 50 -ęcio osobowy zespół, który realizuje projekty z branży FinTech. Ich klientami są banki.

Praca zdalna: tak

Praca w języku angielskim: tak

Godziny pracy: start 8-9

Zespół: Web Designers, Back-end Designers, Project Managers, System Analysts.  Zadaniem zespołu jest budowa i rozwój systemu wykorzystującego najnowsze technologie i zapewniającego prostą i intuicyjną obsługę.

Wymagania:
  • Doświadczenie zawodowe jako Starszy Analityk
  • Wiedza na temat CCP i implikacji podczas cyklu życia transakcji
  • Zrozumienie operacyjnych przepływów pracy dla nierozliczonego i rozliczonego rynku stóp procentowych od realizacji do zdarzeń po zawarciu transakcji
  • Wiedza CCP (LCH, ICE...) w celu zrozumienia potrzeb biznesowych i opracowania dla nich rozwiązań
  • Znajomość zestawu narzędzi Atlassian
  • Znajomość narzędzi MARKITWIRE. Doświadczenie i zrozumienie wielu technologii, w tym usług internetowych, mainframe, aplikacji bazodanowych, API, STP
  • Doświadczenie w tworzeniu dokumentów specyfikacji wymagań biznesowych dla IT
  • Zrozumienie zasad budowania relacji z dostawcami zewnętrznymi (ICE, Markit, LCH, CME)
  • Znajomość różnych technik analizy do modelowania, udoskonalania i komunikowania wymagań oraz zachowania systemów biznesowych
  • Udokumentowane doświadczenie w analizie biznesowej
  • Doświadczenie w prowadzeniu sesji doskonalenia backlogu
  • Doświadczenie w tworzeniu wysokiej jakości historii użytkownika i kryteriów akceptacji
  • Udokumentowane doświadczenie w pracy w branży oprogramowania bankowego, szczególnie w zakresie instrumentów pochodnych OTC i ETD
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego - praca w środowisku międzynarodowym
Obowiązki:
  • Planowanie i kierowanie analizą w większych/złożonych zadaniach
  • Ścisła współpraca z partnerami biznesowymi, takimi jak prawo, operacje, ryzyko
  • Dokumentacja / przegląd wymagań biznesowych
  • Zarządzanie wieloma projektami IT w jednym czasie
  • Zapewnienie, że wymagania są zatwierdzone przez wszystkich kluczowych interesariuszy
  • Wykonywanie analiz biznesowych, funkcjonalnych i niefunkcjonalnych wymagań w całej gamie interesariuszy, wewnętrznych i zewnętrznych
Oferujemy:
  • Kartę MultiSport
  • LuxMed
  • Grupowe Ubezpieczenie na życie,
  • Wybraną formę zatrudnienia
  • Wyjazdy oraz spotkania integracyjne
  • Udział w szkoleniach, konferencjach

Osoba prowadząca projekt:
Małgorzata Rembalska
m.rembalska@new-invest.pl
Tel: +48 667 670 667