ServiceNow Senior Developer (praca zdalna), nr ref. 227/2018
Miejsce Pracy: Warszawa , Mazowieckie
Praca zdalna: TAK
Wynagrodzenie:

15000zł – 20000zł PLN brutto (Umowa o Pracę)

Naszym Klientem jest dynamicznie rozwijająca się firma specjalizującą się w projektowaniu i programowaniu oprogramowania i sprzętu. Jej misją jest tworzenie niestandardowych, racjonalnych rozwiązań i / lub refaktoryzacja i optymalizacja istniejącego kodu zarówno w językach programowania wysokiego i niskiego poziomu. Dodatkowo tworzy zespół inżynierii sprzętu, umożliwiający pełną integrację pionową potrzeb programistycznych, umożliwiając tworzenie nie tylko rozwiązań programowych, ale także w pełni funkcjonalnych mechanicznych prototypów zgodnie ze specyfikacją klienta.

Praca będzie oparta na ścisłej współpracy ze szwajcarskim partnerem i w ścisłej współpracy z zespołem ze Szwajcarii. Celem jest integracja z tym zespołem i zapewnienie wzajemnej pomocy i wsparcia przy realizacji projektów. Projekty będą również realizowane dla szwajcarskich firm (średnie firmy od kilkudziesięciu do kilkuset pracowników). Kontakt z firmami jest w języku angielskim.

Firma ma swoją siedzibę w Białymstoku i oddział w Warszawie, jednak możesz pracować skąd tylko zechcesz!

Wymagania:
  • minimum 3 lata w roli programisty ServiceNow lub innego rozwiązania ITSM,np: BMC Remedy, CA SDM, HPSM
  • chęci rozwoju i uczenia się
  • wykształcenia wyższe na kierunkach technicznych (m.in. informatyka, telekomunikacja).
  • bardzo dobrej znajomość języka angielskiego
  • znajomosć technologii jQuery, Bootstrap, Angular
  • znajomość HTML5, CSS/Sass/Less oraz SOAP/REST i AJAX
  • chęć rozwijania kompetencji w zakresie platformy ServiceNow
  • znajomość języka angielskiego jest warunkiem koniecznym,
Obowiązki:
  • opracowywanie i obsługa rozwiązań ITSM opartych na ServiceNow
  • analizowanie wymagań klientów, interfejsów i procesów oraz integrowanie ich z istniejącymi środowiskami klienta (przy współpracy ze szwajcarskim zespołem)
  • wspieranie klientów w rozwijaniu architektury i koncepcji
  • odpowiedzialność za utrzymanie, eksploatację i rozwiązywanie problemów technicznych związanych z rozwiązaniami ServiceNow ITSM klientów
  • instalacja, konfiguracja, rozwój i uruchomienie rozwiązań ServiceNow
  • rozwój interfejsów do systemów peryferyjnych, ERP, platformy monitoringu, innych platform ITSP i automatyzacji procesów
  • wsparcie klientów i IT, wykonywanie dostosowań konfiguracji i rozwiązywanie problemów i dokumentowanie
Mile Widziane:
  • Znajomość języka niemieckiego
Oferujemy:
  • dodatkowy budżet przeznaczony na szkolenia i wyjazdy
  • elastyczne godziny pracy,
  • możliwość pracy zdalnej,
  • wyjątkowo ekscytujące i zróżnicowane środowisko pracy z interesującymi możliwościami rozwoju i świetnym i oddanym zespołem.

Osoba prowadząca projekt:
Agata Kułdo
a.kuldo@new-invest.pl
Tel: +48 887 031 887