React Native Developer, nr ref. 5/2022
Miejsce Pracy: Kraków , Małopolskie

Od 18 000 - 25 000 pln netto na B2B (+ 26 dni platnego urlopu)

Do  20 000 pln brutto na UoP

Szukamy osoby której rolą jest developer React Native. Natomiast specyfika RN wymaga żeby trochę znać się na natywnym Androidzie lub iOS. W zespole mamy wiedzę o Androidzie, ale potrzebujemy wiedzy o iOS.

Czyli kwalifikuje się: iOS developer który chce poznać React Native lub React Native developer który zna lub chce poznać trochę iOS.

Wielkość firmy: 70 osób

Dział IT : 34 sosby

Projekt: firma nie jest software housem. Posiada własny produkt, nad którego rozwojem, wdrożeniem i utrzymaniem pracuje cała firma. Platforma służy do digitalizacji pracy w firmach. Aplikacja w modelu SaaS. Backend w Java, frontend www w Angular oraz aplikacja mobilna w React Native.

Wielkość  zespołów projektowych: Rozwój aplikacji mobilnej dzieje się w ramach większego zespół scrumowego (10 osób). Są to testerzy, programiści Java+Angular (backend + frontend www), oraz programista React Native.

Technologie wykorzystywane w firmie: React-Native, JavaScript, Redux, Android, iOS

Godziny pracy: elastyczne. Start 7:00-9:30. Ważne, żeby wszyscy pracowali w godzinach 9:30-15:00.

Miejsce pracy: Kraków, okolice dworca głownego.

Tryb pracy: hybrydowy: 1 dzień w biurze, 4 dni zdalne (wymiar tygodniowy)

Proces rekrutacji:

*Spotkanie online, które trwa od godziny do maksymalnie dwóch

*Rozmowa techniczna z jednym z developerów i managerem działu

Dodatkowe informacje:

* metodyka Scrum/Agile

* dwutygodniowe sprinty

* Jenkins bulid

* Jira

Wymagania:
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie czytania dokumentacji technicznej
Obowiązki:
  • Zatrudniona osoba będzie pracowała w zespole scrumowym nad rozbudową istniejącej aplikacji o nowe funkcjonalności. Będzie miała pełną decyzyjność techniczną nad projektem, w tym decyzje technologiczne i architektoniczne. Będzie ściśle współpracować z z PO i UX nad projektowaniem funkcjonalności.
Mile Widziane:
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego jest na plus.
Oferujemy:
  • Budżet na kursy, certyfikaty, konferencje itp.
  • Prywatna opieka medyczna
  • Multisport
  • Lekcje angielskiego
  • Dofinansowanie obiadów w biurze
  • Sprzęt: Laptop Apple Macbook, 2 monitory w biurze, 2 monitory w domu

Osoba prowadząca projekt:
Małgorzata Rembalska
m.rembalska@new-invest.pl
Tel: +48 667 670 667