Key Account Manager, nr ref. 124/2018
Miejsce Pracy: Warszawa , Mazowieckie
Wynagrodzenie:

8000zł - 14 000zł B2B

adekwatnie Umowa o Pracę

+ atrakcyjny system premiowania

Dla naszego Klienta poszukuję eksperta, który swoim doświadczeniem i umiejętnościami zdobędzie zaufanie klientów i przyczyni się do zwiększenia wyników sprzedaży dla rozwiązań IT. Mamy dużo do zaoferowania! Sprawdź sam!

Wymagania:
  • Doświadczenie w sprzedaży min. 4 lata w branży IT,
  • Wiedza na temat IT - ze szczególnym naciskiem na rozwiązania serwerowe, storageowe, sieciowe,
  • Zorientowania na sprzedaż projektową oraz biznes relacyjny,
  • Umiejętność nawiązywania i utrzymywania relacji biznesowych z klientami,
  • Praktyczna znajomość technik sprzedaży oraz prowadzenia rozmów biznesowych,
  • Samodzielność w podejmowaniu decyzji ,
  • Zaangażowanie,
Obowiązki:
  • Tworzenie ofert oraz prezentacji handlowych,
  • Inicjowanie spotkań handlowych,
  • Prowadzenie negocjacji oaz doradztwo w zakresie rozwiązań IT,
  • Dbanie o nawiązywanie długofalowych relacji z Klientami,
  • Współpraca z czołowymi producentami oraz dystrybucją IT,
  • Współpracę z pracownikami odpowiedzialnymi za realizację określonych projektów,
Oferujemy:
  • Samochód służbowy – Audi A3,
  • Pełen pakiet benefitów bez dodatkowego wkładu ze strony pracownika – opieka medyczna, karta fit sport, ubezpieczenie na życie,
  • Urlop na zasadach jak przy Umowie o Pracę,
  • Wsparcie ze strony Działu Technicznego i call center,
  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Dobrą atmosferę w pracy, imprezy integracyjne, szkolenia etc.

Osoba prowadząca projekt:
Kinga Sokołowska
k.sokolowska@new-invest.pl
Tel: +48 726 400 726