Key Account Executive, nr ref. 6/2019
Miejsce Pracy: Poznań , Wielkopolskie
Wynagrodzenie:

10000 - 12000 PLN/B2B

Płatny urlop/l4 do indywidualnego ustalenia

Możliwe inne formy zatrudnienia

Aktualnie dla naszego Klienta, który zajmuje się innowacyjnymi projektami na platformy webowe, mobilne i wearables łączące elementy sztucznej inteligencji, rozszerzonej rzeczywistości oraz IoT dla Klientów z różnych branż poszukujemy kandydatów na stanowisko: Key Account Executive

Miejsce Pracy: okolice Poznań Główny

Wymagania:
  • umiejętności zarządzania wszystkimi aspektami sprzedaży
  • pozyskiwanie klientów, zarządzanie kontaktami, zawieranie kontraktów, dążenie do stałego rozwoju klienta
  • ponadprzeciętne umiejętności komunikacji werbalnej i niewerbalnej
  • znajomość branży IT oraz rozwiązań dedykowanych dla sektora przemysłowego
  • znajomość procesu wyceny, sprzedaży oraz wdrażania rozwiązań IT
  • umiejętność swobodnego poruszania się po organizacji klienta i pielęgnowania kluczowych relacji
  • zdolność skutecznego współpracowania z kadrą kierowniczą oraz pracownikami wszystkich szczebli organizacji
  • umiejętność pracy pod presją czasu oraz dobra organizacja pracy własnej
  • szybkość uczenia się, przystosowywania się do nowych warunków pracy, elastyczność
  • brak przeszkód do sporadycznych wyjazdów krajowych i zagranicznych
  • znajomość języka angielskiego – poziom zaawansowany
Obowiązki:
  • prezentowanie ofert firmy w formie prezentacji, wykładów oraz warsztatów - spotkania prowadzone w siedzibie klienta, biurze lub za pomocą telekonferencji.
  • proponowanie rozwiązań biznesowych dla klientów – umiejętność odnajdywania problemów i nieefektywności w procesach biznesowych klientów.
  • dopasowywanie produktów i usług do zidentyfikowanych problemów.
  • intensywna współpraca z zespołem wsparcia sprzedaży – ścisła współpraca z naszymi menedżerami i inżynierami w dążeniu do najbardziej konkurencyjnych i atrakcyjnych rozwiązań dla naszych klientów.
  • nawiązywanie i rozbudowa relacji z kluczowymi klientami – umiejętne poruszanie się po strukturach dużych organizacji. Wsparcie sprzedaży wewnętrznej i dbanie o dostarczenie trwałej wartości biznesowej.
Mile Widziane:
  • znajomość tematyki zastosowań sztucznej inteligencji, wirtualnej, rozszerzonej rzeczywistości w przemyśle
Oferujemy:
  • prywatna opieka medyczna
  • fundusz rozwojowy
  • grupowe ubezpieczenie na życie
  • karta multisport
  • pełne wyposażenie miejsca pracy
  • przekąski, napoje, słodycze, owoce do dyspozycji

Osoba prowadząca projekt:
Agata Kułdo
a.kuldo@new-invest.pl
Tel: +48 887 031 887