Inside Channel Sales, nr ref. 183/2018
Miejsce Pracy: Warszawa , Mazowieckie

Klient prosi o propozycje kandydatów, możliwa jest współpraca zarówno na B2B jak i w ramach Umowy o Pracę.

Opis:

Miejsce pracy: Warszawa

Klient: Międzynarodowa firma działająca na rynku globalnym. Polski oddział firmy zajmuje się tworzeniem rozwiązań dla sektora bankowego oraz handlu detalicznego.

Stanowisko: Inside Channel Sales

Opis stanowiska: Dział Inside Sales jest odpowiedzialny za osiągnięcie celów związanych z przychodami poprzez rozwój oraz zarządzanie relacjami z partnerami. Obowiązki osoby zatrudnionej na tym stanowisku będą obejmowały zarządzanie szansami z naciskiem na wzrost sprzedaży, promowanie gotowych rozwiązań firmy i dalszy rozwój współpracy z  klientami oraz dalszy rozwój rynków wertykalnych. Do obowiązków osoby zatrudnionej będzie również należało wspieranie inicjatyw planistycznych, rozwiązywanie problemów związanych z obsługą klienta, oraz identyfikowanie nowych możliwości zarówno rynkowych jak i produktowych.

Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe (min. Licencjat) z zakresu biznesu, marketingu, inżynierii, finansów,
  • 2-5 lat doświadczenia w marketingu produktu, sprzedaży technicznej, rozwoju biznesu, lub w roli zarządzającego kanałem najlepiej w branży finansowej,
  • Wiedza specjalistyczna z zakresu realizacji i prowadzenia sprzedaży rozwiązań i marketingu produktów dla produktu technicznego,
  • Umiejętność realizacji i analizowania programów marketingowych i biznesplanów dla partnerów,
  • Przedsiębiorczość i zdolności negocjacyjne, dbałość o szczegóły, umiejętność pracy w grupie, chęci do przejmowania inicjatyw,
  • Umiejętność budowania relacji biznesowych i zarządzania projektami,
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (dodatkowo każdy inny język europejski będzie mile widziany).

Osoba prowadząca projekt:
Anna Konieczka
a.konieczka@new-invest.pl
Tel: +48 666 607 861