Business Development Manager / Sales Manager, nr ref. 96/2018
Miejsce Pracy: Warszawa , Mazowieckie
Wynagrodzenie:

9000 - 14000 netto B2B (podstawa)

7000 - 11000 brutto na umowę o pracę  (podstawa)

Firma dostarcza swoim Klientom zaawansowane usługi IT z dziedziny data center, infrastruktury IT, dedykowanego oprogramowania biznesowego oraz telekomunikacji i teletechniki.

Możesz pracować w biurze w Warszawie, Katowicach, Żywcu, Bielsku-Białej lub zdalnie z Krakowa - Ty wybierasz.

Wymagania:
  • Co najmniej 4 lata doświadczenia w sprzedaży usług software’owych, mile widziane doświadczenie w sprzedaży oprogramowania dedykowanego, tj. pisanego „pod klienta”
  • Mile widziane doświadczenie w pracy na stanowisku Business Development Manager bądź tożsamym
  • Umiejętność generowania projektów w oparciu o analizę aktualnych procesów biznesowych klienta
  • Znajomość zagadnień związanych z oprogramowaniem biznesowym (znajomość rozwiązań softwarowych, w szczególności systemów klasy B2B/B2C, platformy Microsoft SharePoint, metodyki SCRUM, analiza wymagań biznesowych klienta, projektowanie koncepcji rozwiązania, doradztwo w wyborze sposobu wdrożenia)
  • Komunikatywny angielski w mowie i piśmie
  • Umiejętność nawiązywania i utrzymywania relacji biznesowych z klientami
  • Zorientowanie na sprzedaż projektową
  • Praktyczna znajomość technik sprzedaży oraz prowadzenia rozmów biznesowych
  • Umiejętność samodzielnego rozwijania portfolio Klientów
  • Zaangażowanie i samodzielność w podejmowaniu decyzji
Obowiązki:
  • Samodzielne pozyskiwanie nowych projektów
  • Budowanie i utrzymywanie relacji biznesowych z obecnymi oraz potencjalnymi klientami
  • Doradztwo w zakresie proponowanych rozwiązań, przygotowywanie ofert oraz prowadzenie negocjacji
  • Inicjowanie oraz prowadzenie spotkań handlowych i prezentacji
  • Współpraca z pracownikami Działu Technicznego odpowiedzialnymi za realizację projektów
Oferujemy:
  • Współpracę w oparciu o B2B lub umowę o pracę,
  • Współpracę z zespołem otwartych i kreatywnych ludzi,
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji i podejmowania ciekawych wyzwań zawodowych.
  • Benefity takie jak opieka medyczna, karta sportowa, ubezpieczenie na życie

Osoba prowadząca projekt:
Kinga Sokołowska
k.sokolowska@new-invest.pl
Tel: +48 726 400 726