Python Developer, nr ref. 144/2018
Miejsce Pracy: Warszawa , Mazowieckie
Wynagrodzenie:

8000 - 12000 netto na B2B

7000 - 11000 brutto na umowę o pracę

KWOTY DO NEGOCJACJI

Szukamy osób do tworzenia i rozwoju platformy przetwarzania płatności międzynarodowych - ponieważ zaczynamy ten projekt, osoba będzie miała duży wpływ na tworzenie rozwiązania oraz architekturę. Aktualnie zespół liczy 3 osoby, docelowo ma być 8 osób

Wymagania:
  • min. 2-letnie, komercyjne doświadczenie w programowania w języku Python (2.x lub 3.x)
  • znajomość zagadnień związanych z bazami danych (konstruowanie zapytań SQL, połączenie z aplikacją Python)
  • doświadczenie w projektowaniu oraz rozwoju REST API
  • znajomość systemów kontroli wersji (GIT)
  • umiejętność pracy w zespole z naciskiem na rozwój relacji w zespole
Obowiązki:
  • współtworzenie i rozwijanie skalowalnej platformy z obszaru wymiany walut i przelewów międzynarodowych i międzynarodowej wymiany walut
  • tworzenie oprogramowania w oparciu o najnowsze rozwiązania oferowane przez Google Cloud Platform
  • tworzenie i rozwijanie API dla klientów oraz partnerów firmy
  • rozwijanie już istniejącego oprogramowania
  • współpraca z zagranicznymi partnerami
Mile Widziane:
  • dużym atutem będzie znajomość systemu do automatyzacji deploymentu, skalowania oraz zarządzania aplikacjami w kontenerach - Kubernetes
  • doświadczenie w pracy z frameworkami Django oraz Flask lub biblioteką asyncio
  • doświadczenie w budowaniu skalowalnej infrastruktury w oparciu o Google Cloud Platform
  • dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
Oferujemy:
  • zatrudnienie na B2B, umowę o pracę, umowę o dzieło – do wyboru
  • w przypadku zatrudnienia na B2B lub umowę o dzieło zapewniamy płatny urlop
  • możliwości rozwoju i pracy z najnowszymi technologiami
  • mac + dodatkowy monitor
  • pełną wyzwań pracę w gronie młodych i kreatywnych ludzi
  • możliwość częściowej pracy zdalnej (raz w tygodniu)

Osoba prowadząca projekt:
Joanna Mikołajewska
j.mikolajewska@new-invest.pl
Tel: +48 667 777 403