Specjalista ds. obsługi Klienta / wsparcia technicznego, nr ref. 2/2024
Miejsce Pracy: Warszawa , Mazowieckie
Praca zdalna: TAK
Wynagrodzenie:

7 000 - 9 000 pln netto na B2B

Dla firmy informatycznej z branży travel poszukuję Specjalisty ds. obsługi klienta / wsparcia technicznego. Firma współpracuje m.in. z Lufthansa, Air France, American Airlines, Emirates Airline i innymi gigantami z branży.

Projekt: system do zarządzania podróżami dedykowany klientom biznesowym i agencjom podróży, który integruje się z dostawcami kontentu hotelowego, samolotowego, samochodowego, pociągowego.

Wielkość firmy: 35 osób + support i finanse

Wielkość zespołu support: 2 osoby

Godziny pracy: 8-16 / 9-17

Tryb pracy: zdalny. W przypadku kandydatów z Warszawy i Białegostoku mile widziana praca z biura raz w tygodniu

Proces rekrutacji (2 etapy):

- rozmowa z COO o doświadczeniu

- szczegółowa rozmowa o projekcie i warunkach współpracy

Wymagania:
  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne i interpersonalne
  • Zdolność do szybkiego uczenia się i adaptacji w dynamicznie zmieniającym się środowisku technologicznym
  • Doświadczenie w obsłudze klienta lub wsparciu technicznym
  • Zdolność do logicznego myślenia i rozwiązywania problemów
  • Biegła znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację z klientami międzynarodowymi
Obowiązki:
  • Pierwszy kontakt z klientem w przypadku pytań technicznych lub problemów związanych z działaniem narzędzia do rezerwacji online
  • Diagnozowanie i rozwiązywanie podstawowych problemów klientów za pomocą dostępnych narzędzi i procedur
  • Rejestrowanie i dokumentowanie zgłoszeń w systemie ticketowym
  • Ścisła współpraca z zespołem technicznym w celu rozwiązania bardziej skomplikowanych problemów.
  • Dbanie o wysoki standard obsługi klienta
Mile Widziane:
  • Podstawowa wiedza na temat technologii internetowych i webowych
Oferujemy:
  • Pakiet benefitów (karta multisport, prywatna opieka medyczna)

Osoba prowadząca projekt:
Małgorzata Rembalska
m.rembalska@new-invest.pl
Tel: +48 667 670 667