SAS Developer, nr ref. 140/2018
Miejsce Pracy: Warszawa , Mazowieckie
Wynagrodzenie:

Preferowana umowa o pracę

Możliwe zatrudnienie na B2B

Klient jest otwarty na oczekiwania kandydatów

Moim klientem jest firma międzynarodowa z branży FMCG. Skupia cały świat wokół produkcji i dystrybucji żywności. Głównym celem jest pomoc rolnikom w powiększaniu wysokiej jakości plonów, przeznaczonych dla zwierząt, ludności oraz firm paliwowych. Dodatkowo działania firmy związane są z usprawnieniem przepływu dokumentów w firmie, tworzenie, rozwijanie oraz stosowanie zaawansowanych metod ilościowych.

Obecnie dla swojego klienta poszukuję kandydatów na stanowisko: SAS Developer

Miejsce pracy: Warszawa (Ochota)

Programista SAS będzie odpowiedzialny w zakresie programowania statystycznego i wiedzę specjalistyczną w zakresie wdrażania złożonych aplikacji SAS w celu realizacji założeń biznesowych

Developer ustanowi standardy techniczne oraz najlepsze praktyki w zakresie dostarczania wysokiej jakości rozwiązań dla przedsiębiorstw, aby zapewnić spójną i niezawodną implementację

Stanowisko to obejmuje to współpracę z partnerami biznesowymi i pomoc w krytycznych incydentach związanych z produkcją

Wymagania:
  • minimum 5 lat doświadczenia w rozwoju aplikacji SAS
  • minimum 3 lata praktycznego doświadczenia we wdrażaniu modeli i systemów ryzyka rynkowego
  • solidne zrozumienie wewnętrznej architektury SAS oraz znajomość tabel referencyjnych SAS
  • znajomość baz danych: Oracle i MS SQL
  • doświadczenie w SAS Base / Datasets / Connect / Macros /Stored Procedures, SQL, relacyjne modele danych
  • doskonałe umiejętności analizy danych
  • znajomość architektury systemu z wykorzystaniem SAS, koncepcji ETL i kontroli jakości danych
  • doświadczenie w tworzeniu wysokiej jakości wytycznych, standardów i procedur
  • doświadczenie w stosowaniu modelu danych finansowych
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
Obowiązki:
  • projektowanie i wdrażanie programów SAS dla przydzielonych projektów,
  • konsekwentne realizowanie celów projektów
  • opracowanie aplikacji przeznaczonych do analizowania i raportowania złożonych obliczeń na pozycjach i danych rynkowych
  • przeprowadzanie kontroli jakości kodu SAS i danych wyjściowych wytwarzanych przez innych programistów
  • analiza, programowanie, testowanie i programowanie debugowania na przydzielonych aplikacjach w celu spełnienia wymagań biznesowych dla jednego lub więcej obszarów biznesowych przy jednoczesnym tworzeniu szczegółowej dokumentacji
  • obsługa ulepszeń i zmian wymaganych przez użytkownika
  • ścisła współpraca z inżynierami i zespołami administracyjnymi systemu na różnych etapach tworzenia aplikacji
  • przestrzeganie i przyczynianie się do prawidłowych procedur SDLC IT
  • praca nad rozwiązywaniem problemów dla systemów produkcyjnych i zapewnienie wsparcia technicznego na poziomie 2-3
Mile Widziane:
  • znajomość rozkładów statystycznych i obliczeń oraz podstawowa znajomość obliczeń macierzowych
  • znajomość SAS Risk Engine
Oferujemy:
  • wewnętrzne szkolenia
  • prywatną opiekę medyczną (również dla członków rodziny)
  • karta Multisport
  • premie roczne, uznaniowe

Osoba prowadząca projekt:
Agata Kułdo
a.kuldo@new-invest.pl
Tel: +48 887 031 887