Documentum Developer, nr ref. 145/2018
Miejsce Pracy: Warszawa , Mazowieckie
Praca zdalna: TAK
Wynagrodzenie:

13000 - 18000 PLN/brutto/umowa o pracę/adekwatnie b2b

Możliwe inne formy zatrudnienia

Firma świadczy usługi doradcze w zakresie zarządzania treściami korporacyjnymi, witrynami www oraz e-commerce. Przedsiębiorstwo wspiera swoich klientów na wszystkich etapach pracy nad projektami IT począwszy od doboru odpowiedniej technologii, na utrzymaniu systemu skończywszy.

Stack Technologiczny:

Technologie: Linux, Windows, Documentum Content Server, Documentum xPlore, DQL.

Narzędzia: Jenkins, JIRA, Confluence, Sonar, GIT, SVN, Agile, Scrumban.

Pozostałe technologie: IAPI, Documentum D2, Maven, Bash, Powershell, Adobe AEM / CQ5, GIT, JavaScript, HTML, ELK, AWS / Azure, Cassandra, RabbitMQ, Documentum xCP, Documentum DFC, Lucene.

Wymagania:
  • znajomość: Documentum, DFC, Windows administration, Linux administration, Java.
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
Obowiązki:
  • projektowanie i wdrażanie kompleksowych rozwiązań
  • naprawa błędów
  • wsparcie Klientów
  • pisanie dokumentacji technicznej
  • udział w spotkaniach
Mile Widziane:
  • administracja Dokumentum
  • znajomość języka niemieckiego
  • znajomość: Documentum D2, Documentum xCP, Ansible, ELK, GIT, Jenkins, OSGI, Puppet
Oferujemy:
  • w zatrudnieniu na B2B płatny urlop
  • możliwość częściowej pracy zdalnej
  • elastyczne godziny pracy (7-18)
  • praca na warszawskim Mokotowie
  • dodatkowy budżet na konferencje, szkolenia i certyfikacje
  • opieka zdrowotna
  • płaska struktura - żadnej hierarchii
  • imprezy firmowe
  • darmowe przekąski, napoje

Osoba prowadząca projekt:
Agata Kułdo
a.kuldo@new-invest.pl
Tel: +48 887 031 887