Programista PHP, nr ref. 251/2017
Miejsce Pracy: Katowice , Śląskie

Klient oferuje wynagrodzenie do 8 000 brutto na umowę o pracę, możliwa współpraca na B2B

Dla naszego klienta, firmy specjalizującej się w rozwiązaniach informatycznych szukamy osoby na stanowisko Programisty PHP. Rynki dla których firma dedykuje swoje produkty to przemysł, administracja publiczna, średnie i duże przedsiębiorstwa, instytucje ochrony zdrowia. Firma specjalizuje się w systemach klasy ERP.

Wymagania:
  • Znajomość procesów wytwarzania oprogramowania
  • Bardzo dobra, praktyczna znajomość języka PHP 7.1/5.6
  • Bardzo dobra, praktyczna znajomość programowania obiektowego oraz wzorców MVC, HMVC, MVVM
  • Znajomość SQL oraz baz danych (MariaDB, MySQL, Oracle, MongoDB)
  • Znajomość jednego z frameworków PHP: FuelPHP, Kohana3, Zend Framework, Laravel, Phalcon
  • Praktyczna znajomość HTML5 i CSS3
  • Znajomość systemów kontroli wersji SVN, Git
Obowiązki:
  • Rozbudowa (implementacja) systemu IT w oparciu o zmiany projektowane przez członków zespołu projektowego
  • Dbałość o wysoką wydajność projektowanych rozwiązań
  • Utrzymywanie wewnętrznej dokumentacji projektowej na poziomie logicznym, technicznym i na poziomie kodu aplikacji
  • Wydawanie kolejnych wersji systemu IT wraz z dokumentacją zakresu zmian w nowych wersjach
  • Współpraca z analitykiem IT lub klientem w celu określenia sposobów realizacji poszczególnych wymagań biznesowych oraz opracowanie na tej podstawie projektu implementacji zmian w systemie IT
  • Współpraca z zespołem testów w celu diagnostyki i poprawy błędów Współpraca z zespołem wdrożeniowym w celu rozwiązywania problemów z wdrażaniem i utrzymaniem systemu
  • Pisanie testów jednostkowych
Mile Widziane:
  • Znajomość języka JavaScript, w szczególności jQuery
  • Znajomość języka TypeScript oraz framework’ów AngularJS, React Umiejętność programowania w NodeJS oraz zagadnień Web sockets Znajomość zagadnień dot. integracji systemów IT w tym usług sieciowych opartych o REST/JSON, SOAP
Oferujemy:
  • firma oferuje pracę przy dużych projektach i profesjonalnych systemach informatycznych,
  • pakiet szkoleń oraz współpracę z ekspertami,
  • dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej (Medicover) oraz karnetów sportowych (OK System).
  • Częściowa praca zdalna po okresie wdrożenia

Osoba prowadząca projekt:
Katarzyna Rusecka
k.rusecka@new-invest.pl
Tel: +48 661 351 661