Programista PHP, nr ref. 13/2021
Miejsce Pracy: Katowice , Śląskie
Praca zdalna: TAK
Wynagrodzenie:

10 000 pln brutto na umowę o pracę, adekwatnie B2B

Firma z Katowic, która specjalizuje się w tworzeniu i dostarczaniu dedykowanych rozwiązań informatycznych, które wspomagają procesy zarządzania. Podstawowe rynki: przemysł, administracja publiczna, instytucje ochrony zdrowia, średnie i duże przedsiębiorstwa.

Stack technologiczny: PHP 7/8, Maria DB / Oracle DB, Composer, Docker, git, Fuel PHP/ Yii / Laravel, PHP Storm, JIRA

Projekty: portale B2B, B2E

Wielkość zespołów projektowych: 5-10 osób

Wielkość firmy: ok 500 osób

Parking: tak

Godziny pracy: elastyczne od 6 do 17

Tryb pracy: hybrydowy. 75% zdalny i 25 % stacjonarny

Proces rekrutacji: online przez aplikację MS Teams

Wymagania:
  • 2 lata doświadczenia zawodowego
  • Umiejętność tworzenia oprogramowania z wykorzystaniem PHP 5/7, CSS3, HTML5
  • Umiejętność tworzenia oprogramowania w oparciu o bazy danych Oracle, MySQL (MariaDB), MS SQL, PostgreSQL
  • Znajomość jednego z framework’ów PHP: Laravel, Yii, FuelPHP, Kohana, Code Igniter, Symfony,
  • Znajomość OOP
  • Znajomość systemu kontroli wersji (Git, SVN)
  • Doświadczenie w tworzeniu aplikacji intranetowych, stron internetowych, sklepów e-commerce, systemów CRM, ERP, itp.
Obowiązki:
  • Rozbudowa systemu ERP i portali korporacyjnych
  • Realizacja projektów integracji systemów z użyciem najnowszych trendów
  • Ścisła współpraca z zespołem wdrożeniowym w celu utrzymania systemów i rozwiązywania odpowiednich problemów
  • Ścisła współpraca z zespołem QA
  • Wydawanie kolejnych wersji tworzonego oprogramowania wraz z odpowiednia dokumentacją
  • Pracy przy dużych projektach i profesjonalnych systemach informatycznych
Mile Widziane:
  • Podstawowa znajomość języka JavaScript (w tym jQuery, React, AngularJS)
Oferujemy:
  • Prywatna opieka medyczna (Medicover)
  • Dofinansowanie zajęć sportowych
  • Dofinansowanie szkoleń i kursów
  • Ubezpieczenie na życie

Osoba prowadząca projekt:
Małgorzata Rembalska
m.rembalska@new-invest.pl
Tel: +48 667 670 667