PHP Magento Developer (praca zdalna), nr ref. 190/2018
Miejsce Pracy: Wrocław , Dolnośląskie
Praca zdalna: TAK
Wynagrodzenie:

9000 - 13000 netto B2B

Firma zajmująca się tworzeniem platform eCommerce oraz aplikacji internetowych opartych na Symfony oraz Laravel poszukuje specjalisty od Magento do pracy zdalnej.

Wymagania:
  • Bardzo dobra znajomość obiektowego PHP
  • Praktyczna znajomość wzorców projektowych
  • Minimum roczne doświadczenie w zakresie tworzenia i rozwijania systemów E-commerce z użyciem platformy Magento (1 lub 2)
  • Znajomość przynajmniej jednego z frameworków - Laravel, Symfony lub Zend)
  • Znajomość systemu kontroli wersji GIT
  • Umiejętność pisania kodu zgodnie ze standardami PSR
  • Znajomość Magento CE oraz EE
  • Znajomość MySQL i SQL (indeksy, optymalizacja zapytań)
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie czytania dokumentacji technicznej
Obowiązki:
  • Projektowanie oraz implementacja systemów e-Commerce w oparciu o platformę Magento
Mile Widziane:
  • znajomość jakichkolwiek frontonowych technologii
Oferujemy:
  • możliwość całkowitej pracy zdalnej
  • zatrudnienie na pełen etat na kontrakt B2B

Osoba prowadząca projekt:
Joanna Mikołajewska
j.mikolajewska@new-invest.pl
Tel: +48 667 777 403