PHP Developer , nr ref. 36/2019
Miejsce Pracy: Wrocław , Dolnośląskie

6,500 - 12500PLN netto przy b2b (zależy od umiejętności i doświadczenia)/płatny urlop przy b2b

6000-10500PLN brutto przy 75% aut. kosztów uz. przychodu

Dla naszego Klienta, który pomaga firmom i startup'om w tworzeniu oprogramowania - aplikacji internetowych, mobilnych oraz aplikacji IoT (Internet of Things) poszukujemy Kandydatów na stanowisko: PHP Developer

Stack Technologiczny: Node.js, PHP (Symfony), React + Redux, Framework w PHP to albo Symfony (3/4) albo Laravel

Miejsce Pracy: Wrocław (Rynek)

Wymagania:
  • Minimum dwa lata komercyjnego doświadczenia
  • Bardzo dobra znajomość OOP, preferowane PHP
  • Umiejętność projektowania aplikacji w oparciu o architekturę trójwarstwową
  • Zdolność analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów
  • Doświadczenie w pracy z PostgreSQL lub MySQL
  • Znajomość GIT’a, Doctrine ORM
  • Dobra znajomość angielskiego
Obowiązki:
  • Projektowanie i implementacja aplikacji webowych oraz wdrażanie nowych funkcjonalności (zwinne metodyki Agile)
  • Skalowanie aplikacji
  • Współpraca z zespołem wdrożeniowym i Project Managerem
  • Przestrzeganie i dbanie dobrych praktyk programistycznych
Mile Widziane:
  • Praktyczne umiejętności z pracą w środowisku Linux
  • Doświadczenie w Jira i Confluence
  • Znajomość zagadnień RESTful APIs, Single Sign On, DevOps, Docker, AWS
Oferujemy:
  • Multisport
  • Elastyczne godziny
  • Praca zdalna (po okresie próbnym możesz pracować zdalnie kilka dni w miesiącu (jeśli masz dodatkowy monitor i dobre połączenie internetowe)
  • Chill room
  • Prywatną opiekę medyczna
  • Świeże owoce

Osoba prowadząca projekt:
Agata Kułdo
a.kuldo@new-invest.pl
Tel: +48 887 031 887