Key Account Manager, nr ref. 405/2017
Miejsce Pracy: Kraków , Małopolskie
Wynagrodzenie:

około 2 500 Netto UoP + premie uzależnione od sprzedaży

Dla swojego Klienta, firmy zajmującej się dostarczaniem kompleksowych rozwiązań dla Produkcji, Logistyki i Transportu, takich jak: systemy zarządzania magazynem i śledzenia produkcji, inwentaryzacji środków trwałych, szukamy Kandydatów na stanowisko Key Account Managera do współpracy z naszymi Klientami, oraz pozyskiwaniem nowych Kandydatów.

Firma tworzy jednocześnie autorskie systemy WMS, MES, TMS korzystając z C/C++, C#, SQL, Java na platformy Windows, Android, iOS.

Wśród klientów firmy można znaleźć między innymi: Carlsberg, GK Żywiec, Grupa Synthos, Ziaja.

Wymagania:
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • wykształcenie wyższe,
  • umiejętność nawiązywania oraz utrzymania kontaktów handlowych z klientami,
  • czynne prawo jazdy kat. B
  • znajomość języka angielskiego umożliwiającego swobodną komunikację.
Obowiązki:
  • Prowadzenie negocjacji oraz prezentacji handlowych,
  • analizę potrzeb biznesowych Klientów,
  • przygotowywanie umów handlowych,
  • pozyskiwanie nowych Klientów,
  • utrzymywanie i rozwianie kontaktów handlowych z aktualnymi Klientami firmy.
Oferujemy:
  • Niezbędne narzędzia do pracy,
  • samodzielne stanowisko pracy,
  • wynagrodzenie podstawowe + premie uzależnione od wyników.

Osoba prowadząca projekt:
Bartosz Hamerliński
b.hamerlinski@new-invest.pl
Tel: +48 669 687 666