System Engineer, nr ref. 9/2024
Miejsce Pracy: Cała Polska Warszawa Wrocław Poznań Kraków Lublin Gdańsk Gdynia Szczecin Białystok Łódź Lublin Katowice
Praca zdalna: TAK
Wynagrodzenie:

Do 19 000 pln netto na B2B (+ 25 dni urlopu)

Możliwe także UoP

Firma: koncentruje swoją działalność na tworzeniu oprogramowania, doradztwie, projektowaniu i wdrażaniu rozwiązań informatycznych oraz integracji systemów komputerowych. Jest jednym z największych integratorów systemów na polskim rynku. Realizuje projekty w sektorze bankowym, ubezpieczeniowym, telekomunikacyjnym, edukacyjnym ,w przemyśle, a także w administracji rządowej i samorządowej. Ich klientami są zarówno międzynarodowe korporacje, renomowane instytucje użyteczności publicznej, jak i mniejsze przedsiębiorstwa budujące swoją pozycję rynkową.

Szukamy System Engineera, który pracuje z systemami SNOW / Flexera.

Wielkość firmy: 160 osób

Wielkość zespołu: 4 osóby

Godziny pracy: 8-16 lub 9-17

Tryb pracy: co do zasady zdalna, jednak raz na jakiś czas spotkanie zespołu w Warszawie.

Proces rekrutacji:

- rozmowa z przedstawicielem działu HR

- rozmowa techniczna

Wymagania:
  • Doświadczenie w pracy z systemem SNOW i/lub Flexera, rozumienie specyfiki działania
  • Rozumienie zagadnień sieciowych, protokołów SNMP, WMI, CIM, SSH
  • Sprawne posługiwanie się systemami bazodanowymi, w szczególności MSSQL
  • Znajomość Linux na poziomie administratora
  • Znajomość języka skryptowego, np. PowerShell / Bash / Python
  • Znajomość różnych modeli licencjonowania oprogramowania
  • Doświadczenie w pracy z klientem
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
Obowiązki:
  • Praca w projektach wdrożeniowych systemów SNOW / Flexera dla klienta zewnętrznego
  • Konfiguracja systemu zgodnie z potrzebami klienta
  • Udział w presales
  • Udział w rozwoju oferty działu
Mile Widziane:
  • Certyfikacja lub akredytacja SNOW / Flexera
  • Znajomość metodologii ITSM / ITIL
Oferujemy:
  • Prywatna opieka medyczna
  • Dofinansowanie zajęć sportowych
  • Szkolenia i kursy

Osoba prowadząca projekt:
Małgorzata Rembalska
m.rembalska@new-invest.pl
Tel: +48 667 670 667