DevOps / Administrator, nr ref. 141/2018
Miejsce Pracy: Poznań , Wielkopolskie
Wynagrodzenie:

8 000 - 13 000 netto B2B

Obecnie dla naszego klienta z Poznania, firmy zajmującej się tworzeniem i rozwojem oprogramowania poszukujemy specjalist na stanowisko DevOps/Linux Administrator. Firma oferuje innowacyjne rozwiązania oraz produkt skierowane nie tylko na rynek polski ale i zagraniczny. Międzynarodowy charakter przedsiębiorstwa i innowacyjność projektu stanowią o wartości, jaką przedsiębiorstwo wkłada nie tylko w oferowane rozwiązania ale i rozwój swoich pracowników.

Wymagania:
  • Min. 3 lata doświadczenia.
  • Znajomość CentOS/Red Hat.
  • Znajomość LXC, KVM.
  • Znajomość relacyjnych baz danych.
  • Znajomość serwerów aplikacji/WWW.
  • Znajomość Python.
  • Doświadczenie związane z ciągłą integracją.
  • Doświadczenie związane z automatyzacją zadań.
Obowiązki:
  • Instalowanie, konfigurowanie i utrzymanie serwerów aplikacji i bazy danych.
  • Zarządzanie serwerami.
  • Monitorowanie serwerów.
  • Wykonywanie kopii zapasowych.
  • Zapewnienie zabezpieczeń serwisów wewnętrznych oraz zewnętrznych.
Oferujemy:
  • Prywatną opiekę medyczną.
  • Pracę w międzynarodowym środowisku.
  • Rozbudowany system benefitowy.
  • Płatny urlop.
  • Kurs języka angielskiego.
  • Pomoc w założeniu własnej działalności oraz prowadzenie księgowości

Osoba prowadząca projekt:
Justyna Karolak
j.karolak@new-invest.pl
Tel: +48 723 279 777