Administrator Sieci i Systemów, nr ref. 61/2019
Miejsce Pracy: Warszawa , Mazowieckie
Wynagrodzenie:

8000 - 10000 zł brutto

możliwość wyboru formy współpracy: umowa o pracę lub umowa o świadczenie usług (B2B)

Firma informatyczna zajmująca się tworzeniem rozwiązań internetowych oraz zajmującej się dostarczaniem produktów wspomagających budowanie aplikacji internetowych szuka osób na stanowisko Administratora Sieci i Systemów. Firma działa obecnie w kilkunastu krajach, zatrudnia ponad 120 osób. Realizuje projekty z dziedziny: finansów i bankowość oraz e-commerce

Dołączysz do zespołu, który jest odpowiedzialny za wdrażanie i utrzymywanie portali internetowych dla banków oraz tworzenie autorskich aplikacji webowych. Zdobędziesz doświadczenie we współpracy ze specjalistami z różnych dziedzin: architektami, programistami, testerami, designerami UX i grafikami.

Miejsce pracy: Warszawa, Mokotów

TRYB PRACY

system zmianowy (zmiana poranna lub popołudniowa)

dyżury 24/7/365 (za dodatkowym wynagrodzeniem)

Wymagania:
  • minimum 2 lata doświadczenia przy administracji serwisami WWW
  • znajomość j. angielskiego w stopniu zapewniającym czytanie dokumentacji technicznej
  • doświadczenie w administracji serwerami opartymi o systemy Linux
  • znajomość dystrybucji: Debian, Red Hat (RHEL, CentOS)
  • znajomość protokołu TCP/IP, routingu oraz systemów filtracji ruchu dostępnych dla systemu Linux
  • doświadczenie w pracy z oprogramowaniem typu OpenSource w zastosowaniach:
  • serwery WWW, aplikacji Java
  • rozwiązania high-availability oraz load-balancing usług sieciowych (HTTP)
  • serwery DNS
  • systemy monitoringu i wirtualizacji
  • firewall i routing
Obowiązki:
  • zarządzanie infrastrukturą, systemami i aplikacjami middleware (sprzęt sieciowy, serwery, systemy operacyjne, infrastruktura kontenerów, serwery aplikacyjne, wirtualizacja)
  • utrzymywanie narzędzi i dokumentacji związanej z zarządzaniem architekturą hostingową
  • analiza i działania proaktywne w zakresie bezpieczeństwa, dostępności i wydajności
  • praca w zespole utrzymania i wsparcie klienta w zakresie infrastruktury
Oferujemy:
  • Pracę z ciekawymi technologiami: kontenery (m.in. Docker, OpenShift), wirtualizacje (m.in. XenServer, KVM), rozwiązania chmurowe (Amazon Web Services, Azure), automatyzacja procesów konfiguracji systemów i infrastruktury (m.in. Ansible), systemy BSD
  • Pracę w niewielkich 10 osobowych zespołach pod kierownictwem doświadczonych inżynierów,
  • Elastyczne godziny pracy
  • Możliwość pracy zdalnej 2 razy w tyg.
  • Udział w szkoleniach i konferencjach
  • Opiekę medyczną i indywidualne zajęcia z rehabilitantem
  • Kartę Multisport,
  • Wyjazdy integracyjne oraz imprezy okolicznościowe,

Osoba prowadząca projekt:
Agata Kułdo
a.kuldo@new-invest.pl
Tel: +48 887 031 887