Frontend Developer, nr ref. 99/2018
Miejsce Pracy: Wrocław , Dolnośląskie

B2B: 10 -13k netto na FV/możliwa UOP/przy zatrudnieniu B2B płatne urlopy/l4

Obecnie dla swojego Klienta, firmy zajmującej się prowadzeniem serwisów wspierających e-commarce, umożliwiających dopasowanie produktów do potrzeb klienta, poszukuje kandydatów na stanowisko: Frontend Developera

Firma liczy 40 osób, jest start-upem i pracuje nad własnym produktem. Zespół IT liczy 5 osób

Aplikacje są tworzone w C# (ASP.NET MVC), JavaScript (jQuery, Vue.js),CSS (Sass)

Wymagania:
  • kilkuletnie doświadczenie w tworzeniu przyjaznych interfejsów,
  • doświadczenie na stanowisku samodzielnego Frontend Developera,
  • znajomość trendów w webdesignie
  • doświadczenie w HTML, CSS (preprocesory jak LESS, SASS), JavaScript (vanilla, jQuery)
  • nastawienie na współpracę,
Obowiązki:
  • współtworzenie serwisów odwiedzanych już teraz przez kilkaset tysięcy osób,
Mile Widziane:
  • znajomość NPM, React, Vue.js, TypeScript, Webpack, Gulp
Oferujemy:
  • duży wpływ na produkt i internet
  • Stałą współpracę w formie, którą preferujesz (kontrakt, umowa o pracę i inne),
  • benefity: bezpłatna prywatna opieka medyczna, kafeteryjny system benefitów MyBenefit (w tym karta Multisport),
  • elastyczne godziny pracy,
  • bardzo przyjazne warunki pracy (przez cały rok mamy szafę pełną słodyczy, automat z napojami i owoce, organizujemy turnieje piłkarzyków, w sezonie robimy grilla w ogrodzie)
  • naukę w zespole, który tworzy z sukcesem kolejną firmę z branży e-commerce.

Osoba prowadząca projekt:
Agata Kułdo
a.kuldo@new-invest.pl
Tel: +48 887 031 887