Senior Java Developer, nr ref. 27/2018
Miejsce Pracy: Warszawa , Mazowieckie
Wynagrodzenie:

13 000 - 15 000 brutto umowa o pracę
13 000 - 15 000 netto B2B

Firma mająca siedzibę w centrum Warszawy (dzielnica: Wola) poszukuje obecnie do swojego zespołu Java Developera. Jest jednym z największych producentów w zakresie aplikacji ECM, zatrudniająca łącznie w całej grupie ponad 200 pracowników, realizująca ponad 2000 projektów dla 1 miliona użytkowników.
Do głównych zadań na tym stanowisku należeć będzie praca przy rozwoju modułów i aplikacji systemu produktu firmy (rodzina produktów Enterprise Content Management)

Wymagania:
  • Min. 2+ lat doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Bardzo dobra znajomość Java
  • Znajomość WebServices, XML, HTTP, Servlets, klient-serwer
  • Umiejętność tworzenia czytelnego i testowalnego kodu
  • Praktyczna znajomość wzorców projektowych
Obowiązki:
  • Praca przy rozwoju modułów i aplikacji systemu Doxis4 (rodzina produktów Enterprise Content Management)
Mile Widziane:
  • doświadczenie z oprogramowaniem ECM
Oferujemy:
  • Opieka medyczna
  • Finansowanie egzaminów na certyfikaty
  • Dowolna forma zatrudnienia

Osoba prowadząca projekt:
Samanta Tyrakowska
s.tyrakowska@new-invest.pl
Tel: +48 695 825 258