Programista Java, nr ref. 146/2018
Miejsce Pracy: Kraków , Małopolskie
Wynagrodzenie:

8 000 - 10 000 PLN netto / B2B

Opis:

Klient:

Firma z Krakowa, które zajmuje się produkucją oraz wdrażaniem systemów sprzedaży detalicznej, systemów do gastronomii oraz tworzeniem systemów POS. Projektuje również systemy do zarządzania gospodarką w sklepach i hurtowniach oraz gastronomii.

Wymagania:
  • minimum 2 lata doświadczenie w Java (bardzo dobra znajomość)
  • znajomość PostgreSQL
  • idealnym kandydatem będzie osoba, która pracowała już wcześniej w firmie produkującej systemy sprzedaży POS lub oprogramowanie do gastronomii (restauracji itp.) czyli znająca temat MAGAZYNU i jego obsługi
Obowiązki:
  • rozwój systemów sprzedażowych, POS i magazynowych
Oferujemy:
  • 21 dni płatnego urlopu w ramach kontraktu B2B
  • 1-etapowy proces rekrutacji (1h testów) i podejmowana jest decyzja
  • możliwa częściowa praca zdalna (po indywidulanym ustaleniu)
  • rozpoczęcie pracy w godzinach 7:00-9:00
  • praca w spokojnej, niewielkiej firmie

Osoba prowadząca projekt:
Justyna Karolak
j.karolak@new-invest.pl
Tel: +48 723 279 777