Java Developer, nr ref. 30/2018
Miejsce Pracy: Warszawa , Mazowieckie
Wynagrodzenie:

do 12 000 PLN brutto umowa o pracę,
12 000 PLN netto B2B

Dla Naszego Klienta, dynamicznie rozwijającej się firmy z ponad  17-letnim doświadczeniem na rynku, poszukuję Programisty Java.
Firma realizuje projekty z takich dziedzin jak zakupy i logistyka, jeśli marzysz aby pracować z zespołem profesjonalistów, pasjonatów oraz chcesz tworzyć nowe rozwiązania informatyczne wspierające komunikację i procesy wewnątrz firm to zapraszam Ciebie do aplikowania na to stanowisko :)

Wymagania:
  • Znajomość technologii JavaEE, w szczególności Java Servlet/JSP znajomość baz danych SQL oraz Hibernate Framework,
  • Rocznego doświadczenia w projektach komercyjnych lub akademickich związanych z JavaEE,
  • Znajomość języka angielskiego umożliwiającej czytanie dokumentacji technicznej.
Obowiązki:
  • Znajomość procesów biznesowych i projektowanie rozwiązań dostosowanych do potrzeb Klienta – obszar zakupy, finanse księgowość, zobowiązania, integracja modułów ERP,
  • Analiza systemowa, tworzenie projektów funkcjonalnych oraz integracyjnych,
  • Przeprowadzania prezentacji wdrożeniowych, tworzenie dokumentacji projektowej,
  • Prowadzenia warsztatów z Klientami, wsparcie merytoryczne,
  • Współpraca z zespołem konsultantów i developerów.
Mile Widziane:
  • Znajomość notacji UML, wzorców projektowych i serwera aplikacyjnego Tomcat.
Oferujemy:
  • Elastyczne formy zatrudnienia,
  • Możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji poprzez uczestniczenie w szkoleniach, konferencjach,
  • Prywatną opiekę medyczną,
  • Pracę metodyką SCRUM/ AGILE,
  • Ciągły rozwój i pracę z nowymi technologiami,
  • Ciekawe, rozwojowe projekty,
  • Miłą atmosferę w pracy,
  • Samodzielność,
  • Wyjazdy integracyjne,
  • Możliwość częściowej pracy zdalnej.

Osoba prowadząca projekt:
Samanta Tyrakowska
s.tyrakowska@new-invest.pl
Tel: +48 695 825 258