Full Stack Java Developer praca zdalna, nr ref. 35/2018
Miejsce Pracy: Kraków , Małopolskie
Praca zdalna: TAK

do 15 000 netto B2B + VAT/ w zależności od doświadczenia i umiejętności

Obecnie dla naszego stałego klienta z Krakowa poszukujemy starszych programistów Java do pracy zdalnej. Co jakiś czas wymagana jest obecność w Krakowie (częstotliwość zależy od zespołu do którego dołączy kandydat, czasami jest to 1 wizyta w firmie na miesiąc, niekiedy 1 wizyta na kwartał)

Klient: Firma specjalizująca się w tworzeniu systemów IT wspierających bankowość oraz retail. Systemy firmy charakteryzują się dużą wydajnością oraz masową przepustowością.

Wymagania:
  • Kilkuletnie doświadczenie na stanowisku Java Developera z wykorzystaniem technologii webowych,
  • Bardzo dobra znajomość języka Java 6/7 oraz programowania obiektowego i wzorców projektowych,
  • Doświadczenie w pracy z frameworkiem Spring oraz Hibernate,
  • Doświadczenie w pracy z SQL i PostgreSQL,
  • Doświadczenie z technologiami: Java (Java API) / Java EE (Servlets, EJB, JPA, JAXB),
  • Doświadczenie w wykorzystywaniu technologii: Bootstrap, AngularJS, Servlets, XML, JavaScript,
  • Dobra znajomość narzędzi: Git, Jira, Jenkins, Magen, środowiska programistycznego Eclipse oraz serwerów Tomcat/JBoss,
  • Znajomość zagadnień związanych z pisaniem testów jednostkowych i integracyjnych,
  • Praktyczna znajomość Web Services (REST/SOA),
  • Praktyczne doświadczenie w programowaniu aplikacji webowych w technologii GWT,
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego.
Obowiązki:
  • Aktywny rozwój oprogramowania w oparciu o Javę 8, Spring i Hibernate,
  • Code review,
  • Współpraca z zespołem projektowym,
  • Konfigurowanie narzędzi do automatyzacji prac,
  • Wsparcie dla architektury oprogramowania,
  • Tworzenie dokumentacji,
  • Wsparcie na etapie analizy wymagań i wdrożenia.
Oferujemy:
  • Pracę zdalną,
  • Stabilne zatrudnienie w firmie z polskim kapitałem,
  • Udział w ciekawych projektach przy współpracy z doświadczonymi specjalistami.

Osoba prowadząca projekt:
Anna Konieczka
a.konieczka@new-invest.pl
Tel: +48 666 607 861