iOS Developer, nr ref. 347/2017
Miejsce Pracy: Warszawa , Mazowieckie

8 000 - 14 000 zł brutto na Umowę o pracę (w zależności od doświadczenia, do negocjacji)

Firma z Warszawy będąca jedną z 20 największych przedsiębiorstw w Niemczech i Europie zajmująca się tworzeniem koncepcji i rozwoju aplikacji mobilnych opartych na iOS, Android i Web. Swój oddział posiada także w Berlinie.

Proces rekrutacji:
Krótka rozmowa telefoniczna
Testy do rozwiązania lub skype interview
Spotkanie w biurze

Projekty:

- aplikacja dla branży motoryzacyjnej oraz ubezpieczeniowej, która ma służyć m.in. do zgłaszania usterek oraz szkód, szukania miejsc parkinkowych i nawigowania.

- aplikacje dla fanów piłki nożnej, użytkownicy mogą dzięki nim przeglądać statystyki, sprawdzać informacje o piłkarzach, obstawiać wyniki meczów oraz grać w mini grę. W przyszłości dzięki aplikacji możliwy będzie zakup biletów na mecz.

- aplikacja z branży home automation, która ma służyć monitorowaniu podłączonych urządzeń w domu takich jak termostaty czy alarmy.

Środowisko technologiczne: Swift 3, Fastlane, Gitlab, testy jednostkowe, SCRUM

Wymagania:
  • Doświadczenie zawodowe w rozwoju iOS w Objective-C i SWIFT
  • Doświadczenie w Test Driven Development, Unit Tests, CI oraz CD
  • Doświadczenie w JIRA
  • Dobra znajomość technologii, frameworks, narzędzi i wzorców projektowych w rozwoju iOS
  • Praca w zespołach bazujących na metodologii Agile
  • Bardzo dobra znajomość j. angielskiego
Obowiązki:
  • Odpowiedzialność za rozwój aplikacji na iPhone, iPad i Apple Watch
Mile Widziane:
  • Aplikacje w iTunes i App Store
Oferujemy:
  • Międzynarodowy zespół
  • Możliwość pracy zdalnej 1 raz w tygodniu
  • Finansowanie wyjazdów na konferencje.
  • Ubezpieczenie prywatne (Medicover)
  • Karta MultiSport
  • Elastyczne godziny pracy

Osoba prowadząca projekt:
Anna Konieczka
a.konieczka@new-invest.pl
Tel: +48 666 607 861