iOS Developer, nr ref. 244/2018
Miejsce Pracy: Warszawa , Mazowieckie
Wynagrodzenie:

przy umowie B2B: 4 800- 8 000 pln netto

Umowa o Pracę do negocjacji

Dla naszego klienta, firmy zajmującej się tworzeniem aplikacji szukamy obecnie osoby na stanowisko iOS Developer. Firma specjalizuje się w tworzeniu i wdrażaniu aplikacji opartych na chmurze oraz dużych produktów korporacyjnych. Firma współpracuje z kilkoma nowatorskimi firmami startujących w Dolinie Krzemowej a także z innymi uznanymi gigantami technologicznymi. Firma prowadzona jest przez programistę z ponad 10-letnim doświadczeniem.

Wymagania:
  • Doświadczenie w rozwoju iOS
  • Doświadczenie z pakietem SDK iOS za pomocą Swift
  • REST
  • JSON
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
Obowiązki:
  • Projektowanie i budowanie funkcjonalnych aplikacji dla platformy internetowej
  • Współpraca z zespołami
  • Naprawa błędów aplikacji
  • Współpraca z projektantami stron internetowych, dopasowanie wizualne projektu
  • Doskonalenie aplikacji
Mile Widziane:
  • Umiejętność pracy i rozwoju w dynamicznym środowisku, szybka nauka i opanowanie różnorodnych mobilnych technologii
  • Doświadczenie z gRPC i GraphQL
  • Doświadczenie w branży finansowej
Oferujemy:
  • Możliwość wzięcia udziału w roli głównego inżyniera
  • Interesujący projekt dla zagranicznego ale europejskiego klienta
  • Zatrudnienie w stabilnej firmie
  • Przyjazne i pozytywne środowisko pracy

Osoba prowadząca projekt:
Adrianna Pieczonka
a.pieczonka@new-invest.pl
Tel: +48 601 379 973