Programista .Net, nr ref. 33/2018
Miejsce Pracy: Sopot , Pomorskie
Wynagrodzenie:

7 000 - 11 000 netto umowa o pracę /B2B

Klient to Polska spółka, która zajmuje się dostarczaniem sytemu, dla przedsiębiorstw na całym świecie, który rozwiązuje problemy handlu globalnego. Rozwiązania dostarczane przez firmę, zwiększa obroty i zyski firmy oraz rotację towarów w magazynie.

Wymagania:
  • Znajomość C#, platformy .NET (ASP.NET, MVC, Web Api, Web Services), VisualStudio
  • Znajomość zagadnień związanych z systemami klasy ERP
  • Podstawowa znajomość co najmniej jednego języka skryptowego: JavaScript, PHP, Angular itp.
  • Znajomość paradygmatów programowania obiektowego,
  • Dobra znajomość relacyjnych baz danych oraz języka SQL (MS SQL, MySQL, PostgreSQL)
  • Umiejętności związane z pracą w zespole oraz znajomość narzędzi typu GIT lub SVN
Obowiązki:
  • Projektowanie, implementacja, dokumentowanie oraz testowanie nowych funkcji systemu informatycznego
  • Tworzenie rozwiązań do integracji z systemami magazynowymi/ERP
  • Utrzymanie i rozwój istniejącego kodu oprogramowania
  • Współtworzenie i wdrażanie do systemu nowo opracowanych rozwiązań
  • Pomoc w diagnostyce i usuwaniu usterek
Mile Widziane:
  • Znajomość zagadnienia wzorców projektowych
Oferujemy:
  • Możliwość rozwoju zawodowego przy tworzeniu innowacyjnych rozwiązań e-commerce
  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się, młodej firmie
  • Realny wpływ na rozwój produktu
  • Współpracę z kompetentnym, zgranym zespołem
  • Umowę o pracę lub B2B oraz niezbędne narzędzia pracy (komputer)
  • Biuro w centrum Sopotu
  • Możliwość częściowej pracy zdalnej
  • Elastyczne godziny pracy
  • Brain challenge guaranteed

Osoba prowadząca projekt:
Beata Puton
b.puton@new-invest.pl
Tel: +48 666 606 953