ASP.NET Developer, nr ref. 212/2018
Miejsce Pracy: Poznań , Wielkopolskie
Wynagrodzenie:

do 12000 netto na B2B

do 10000 brutto na umowę

Firma na polskim rynku jest od 10 lat i buduje swoje produky w środowisku cloudowym, w oparciu o technologie mobilne i webowe. W związaku ze swoją ekspansją na rynek międzynarodowy poszukuje osoby doświadczonej w ASP.NET Core.

Wymagania:
  • Minimum 2 lata doświadczenia jako ASP.NET developer
  • Bardzo dobra znajomość C#
  • Bardzo dobra znajomość ASP.NET (najlepiej ASP.NET Core)
  • Znajomość React.js (lub chęć nauki)
  • Dobra znajomość HTML5
  • Dobra znajomość CSS3/SASS/LESS
  • Znajomość zasad RWD
  • Zapewnianie dobrej jakości kodu m.in. poprzez testy jednostkowe (NUnit)
  • Doświadczenie w pracy z SQL
  • Znajomość systemu kontroli wersji (Mercurial/Git)
  • Znajomość systemu zgłaszania błędów (Redmine/JIRA)
Obowiązki:
  • Współtworzenie architektury i implementacja komponentów platformy
  • Dbanie o jakość wytwarzanego kodu
  • Tworzenie i utrzymywanie dokumentacji technicznej
  • Praca w zespole
Oferujemy:
  • Pracę przy platformie wprowadzanej na rynki zagraniczne
  • Pracę w środowisku cloudowym
  • Ciekawą tematykę zadań
  • Dostęp do szkoleń
  • Wpływ na rozwój kluczowych technologii w firmie
  • Dobrą atmosferę oraz pracę w bardzo zdolnym zespole, od którego możesz się dużo nauczyć
  • Biuro w samym centrum miasta
  • Elastyczny czas pracy i możliwość pracy zdalnej

Osoba prowadząca projekt:
Joanna Mikołajewska
j.mikolajewska@new-invest.pl
Tel: +48 667 777 403