.Net Developer, nr ref. 103/2018
Miejsce Pracy: Warszawa , Mazowieckie
Wynagrodzenie:

7000 -10 000zł B2B

Firma technologiczna rozwijająca własne rozwiązania informatyczne dla dużych klientów z sektora finansowego oraz telekomunikacji poszukuje .NET Developera. Oferuje narzędzia wspierające Klientów w obsłudze incydentów bezpieczeństwa, analizy ryzyka i cyberbezpieczeństwa. Rozwiązania firmy oparte są o najnowsze technologie firmy Microsoft, między innymi chmurę MS Azure. Klient rozwija własną platformą, nie jest to projekt custom development. Platforma została wyróżniona wśród najlepszych produktów europejskich związanych z MS Azure. Jeśli chcesz być częścią rozwijającej się firmy i tworzyć doceniony na rynku produkt, zapoznaj się z poniższymi wymaganiami i aplikuj!

Dodatkowo w ramach przdsiębiorstwa istnieje możliwość udziału w projektach z obszaru FinTech, ze względu na współpracę z firmą "siostrą".

Metodyka i Narzędzia wykorzystywane w firmie:

Team City Cl, BitBucket, GIT, TS, Scrum

Wymagania:
  • Oczekiwania:
  • Znajomość technologii: ASP.NET / MVC / AngularJS / SQL / CSS / C# / JavaScript / HTML,
  • Jeśli nie znasz Angulara, nic nie szkodzi! Jeśli masz w sobie chęć nauki i doświadczenie z JS, na pewno się wdrożysz,
  • Minimum 2 lata doświadczenia w programowaniu przy użyciu technologii .NET,
  • Znajomość usług chmurowych MS Azure mile widziana,
  • Znajomość .NET Core, ASP.NET Core and EF Core mile widziana,
  • Znajomość języka angielskiego (międzynarodowy zespół).
Obowiązki:
  • Projektowanie i rozwijanie nowych funkcji platformy,
  • Stabilizacja istniejącego oprogramowania.
Oferujemy:
  • Przypisany opiekun merytoryczny, wsparcie w wyznaczaniu i osiąganiu celów zawodowych,
  • Rozwój wraz z ewolucją firmy i zespołu,
  • Luźną i przyjazną atmosferę,
  • Możliwość realizacji własnych pomysłów/projektów i wsparcie firmy w twojej kreatywności,
  • Dostęp do wiedzy/szkoleń w zakresie najnowszych technologii związanych z Chmurą,
  • Szkolenia i certyfikacja Microsoft.

Osoba prowadząca projekt:
Kinga Sokołowska
k.sokolowska@new-invest.pl
Tel: +48 726 400 726