DevOps Engineer / poziom junior/mid, nr ref. 9/2021
Miejsce Pracy: Cała Polska Warszawa Wrocław Poznań Kraków Lublin Gdańsk Gdynia Szczecin Białystok Łódź Lublin Katowice
Praca zdalna: TAK
Wynagrodzenie:

do 12 000 pln netto na B2B (+ płatny urlop), adekwatnie uop

Firma:  Software House specjalizujący się w dostarczaniu rozwiązań, w szczególności dla Digital Health, Wellness & Fitness. Buduje również rozwiązania wspierające przemysł w dostarczaniu produktów opartych na technologii AR/MR.

Godziny pracy: elastyczne

Wielkość całego zespołu: 40 osób

Wielkość zespołów projektowych: 3-10 osób

Wiodąca tematyka projektów: przemysł 4.0, aplikacje Digital Health, wellness-fitness, branża ubezpieczeniowa, branża motoryzacyjna

Stack technologiczny: JAVA, Angular, MySQL, Swift, Unity, Kotlin

Projekt - Metodologia pracy: Scrum & Kanban, Jira, Confluence

System operacyjny: Apple, Windows, Linux

Praca twórcza a utrzymanie serwisów: 60/40

Język angielski: na poziomie czytania dokumentacji technicznej

Proces rekrutacji: rozmowa online max 1,5 h z Senior DevOpsem oraz CTO

Inne: mozliwośc zmiany projektów

Wymagania:
  • Doświadczenie z AWS
  • Doświadczenie z narzędziami takimi jak: Jenkins, ELK Stack, Docker
  • Podstawowe doświadczenie i wiedza robocza na temat narzędzi Atlassian, takich jak GIT/Bitbucket/Jira/Confluence
  • Znajomość jednego lub więcej języków skryptowych takich jak Python, Bash
  • Podstawowe doświadczenie z Kubernetes
Obowiązki:
  • Poznawanie nowych technologii i narzędzi oraz adoptowanie ich do celów projektowych.
  • Tworzenie infrastruktur projektowych i dostosowywanie ich do zmieniających się potrzeb
  • Tworzenie potoków CI/CD dla zespołów projektowych
  • Tworzeniem dokumentacji dla narzędzi i procesów
  • Dzielenie się wiedzą z zespołem oraz klientami z zakresu DevOps
  • Rozwijanie i utrzymywanie wewnętrznego oprzyrządowania oraz wewnętrznych środowisk testowych
Oferujemy:
  • Benefity: kartę multisport, prywatna opiekę medyczna, grupowe ubezpieczenie na życie
  • Budżet na rozwój i szkolenia
  • Długoterminową współpracę

Osoba prowadząca projekt:
Małgorzata Rembalska
m.rembalska@new-invest.pl
Tel: +48 667 670 667