Software Developer Warszawa, nr ref. 433/2017
Miejsce Pracy: Warszawa , Mazowieckie
Wynagrodzenie:

8 000 - 12 000 pln netto B2B + VAT

6 000 - 10 000 pln netto Umowa o Pracę

Wynagrodzenie jest proponowane w oparciu o doświadczenie i umiejętności kandydata.

Opis:

Miejsce pracy: Warszawa, dzielnica Mokotów

Klient: Polska spółka technologiczna, której usługi opierają się na systemie chmury obliczeniowej, w ramach którego firma udostępnia swoim partnerom infrastrukture IT (obliczeniową chmurę publiczną, serwery fizyczne, prywatne chmury).

Wymagania:
  • Dobra znajomość jednego lub kilku z następujących języków programowania: Python, C, PHP lub Scala,
  • Znajomość architektury systemów webowych,
  • Wykształcenie o profilu informatycznym lub adekwatne umiejętności,
  • Doświadczenie komercyjne (min. 1 rok).
Obowiązki:
  • Udział w projektach tworzonych dla europejskich firm i instytucji,
  • Praca nad systemem przetwarzania oraz katalogowania danych satelitarnych (tworzenie go, rozwój, prace testerskie i wdrożeniowe, integracja),
  • Praca nad infrastrukturą IaaS,
  • Praca nad systemem OpenStack,
  • Praca nad systemem billingowym.
Mile Widziane:
  • Doświadczenie w zakresie architektury i administrowania systemem Linux,
  • Znajomość architektury OpenStack,
  • Rozumienie technologii sieciowych.
Oferujemy:
  • Atrakcyjne wynagrodzenie w ramach Umowy o Pracę bądź B2B,
  • Możliwość tworzenia rozwiązań od podstaw,
  • Pracę w gronie doświadczonych specjalistów,
  • Nieformalną atmosferę,
  • Możliwość sporadycznej pracy zdalnej,
  • Możliwość rozpoczęcia pracy pomiędzy 8:00 a 10:00,
  • Opiekę medyczną oraz Multisport dla chętnych,
  • Pakiet socjalny.

Osoba prowadząca projekt:
Anna Konieczka
a.konieczka@new-invest.pl
Tel: +48 666 607 861