Qt/C++ Developer, nr ref. 341/2017
Miejsce Pracy: Lublin , Lubelskie
Wynagrodzenie:

3 000 - 5 000 zł brutto

Forma zatrudnienia: umowa o pracę

Opis:

Kim jest nasz klient?

Naszym klientem jest lubelska firma IT stawiająca na innowacyjne rozwiązania. Produkty przedsiębiorstwa dotyczą obszarów takich jak: budowa serwisów internetowych, technologie mobilne, czy elektronika. Wśród zakończonych projektów znaleźć można aplikacje korzystające z multimediów, geolokalizacji czy telemedycyny. Świetnymi przykładami mogą być:

1) System analityczny analizujący zachowania ludzkie w określonym czasie i miejscu.

2) Platforma wymiany walut w czasie rzeczywistym.

3) Aplikacja wspomagająca monitorowanie floty pojazdów.

Wymagania:
  • wykształcenie wyższe informatyczne lub techniczne;
  • doświadczenie komercyjne w tworzeniu oprogramowania;
  • znajomość C++ wraz z frameworkiem QT;
  • umiejętność samodzielnego rozwiązywania zadań oraz kreatywnego myślenia;
  • znajomość języka angielskiego pozwalająca na pracę z dokumentacją techniczną i komunikację;
  • gotowość do wyjazdów w różnym wymiarze czasowym: od kilku dni do ok. miesiąca.
Obowiązki:
  • Praca z oprogramowaniem tworzonym we frameworku QT na każdym etapie rozwoju od projektowania do implementacji produktu;
  • stosowanie dobrych praktyk i świadomość wagi precyzyjnie stworzonego oprogramowania;
  • aktywne uczestnictwo w ulepszaniu procesów i produktów;
  • tworzenie dokumentacji technicznej i użytkowej.
Mile Widziane:
  • doświadczenie w programowaniu: niskopoziomowym w języku C, i/lub kernela, modułów lub sterowników do Linux;
  • zainteresowanie produktami półprzewodnikowymi.
Oferujemy:
  • pracę w zespole o wspierającym się charakterze;
  • udział w projektach, które zmieniają rynek w sposób innowacyjny;
  • aktywny udział w tworzeniu kreatywnych rozwiązań produktowych;
  • elastyczny czas pracy i możliwość jego dostosowania do indywidualnych potrzeb;
  • szkolenia rozwijające kompetencje i udział w konferencjach branżowych;
  • premie uznaniowe;
  • wyjazdy integracyjne, wyjścia okolicznościowe oraz inne udogodnienia.

Osoba prowadząca projekt:
Marcin Nowik
m.nowik@new-invest.pl
Tel: +48 500 078 017