Android Developer, nr ref. 34/2018
Miejsce Pracy: Warszawa , Mazowieckie
Wynagrodzenie:

 6000-12000 pln netto dla B2B / brutto dla UoP

Dla naszego klienta, firmy zajmującej się tworzeniem aplikacji szukamy obecnie osoby na stanowisko Android Developera. Firma specjalizuje się w tworzeniu i wdrażaniu aplikacji opartych na chmurze oraz dużych produktów korporacyjnych. Firma współpracuje z kilkoma nowatorskimi firmami startujących w Dolinie Krzemowej a także z innymi uznanymi gigantami technologicznymi. Firma prowadzona jest przez programistę z ponad 10-letnim doświadczeniem. W firmie pracuje obecnie 14 osób (7 Python enginner/DevOps engineer; 1 osoba na stanowisko Go Developera, 4 Front-end Developerów/React Native oraz 2 osoby na stanowisku testera).

Wymagania:
  • JAVA - dobra znajomość
  • Android - dobra znajomość
  • REST API - dobra znajomość
  • JSON - dobra znajomość
  • GIT
  • SQL statements/queries
  • Stos technologiczny używany w firmie:
  • TypeScript
  • Javascript ( nodejs), React Native
  • Docker / Kubernetes
  • Phyton – Flask, SQLAlchemy, PyTest
  • Azure / Google Cloud / AWS
Obowiązki:
  • Praca przy projekcie - rozwiązanie oparte o mikroserwisy i służące do obsługi zgłoszeń (tworzenie, śledzenie, kolekcjonowanie statystyk).
  • - Współpraca z zespołem developerów z USA.
  • - Wsparcie i utrzymanie istniejącej aplikacji mobilnej na urządzenia z systemem Android.
  • - Tworzenie nowej funkcjonalności do istniejącej aplikacji mobilnej na urządzenia z systemem Android.
Oferujemy:
  • możliwość pracy zdalnej w wymiarze 40% czasu pracy
  • budżet szkoleniowy
  • darmowe przekąski
  • parking rowerowy
  • darmowy parking
  • prywatny pakiet medyczny
  • pokój gier

Osoba prowadząca projekt:
Katarzyna Rusecka
k.rusecka@new-invest.pl
Tel: +48 661 351 661