Senior Project Manager, nr ref. 451/2017
Miejsce Pracy: Warszawa , Mazowieckie
Wynagrodzenie:

10 000  - 11 000 brutto umowa o pracę
10 000 - 11 000 netto B2B

Dla naszego klienta, firmy informatycznej zajmującej się tworzeniem rozwiązań internetowych dla międzynarodowych organizacji oraz dostarcza produkty wspomagające budowanie aplikacji internetowych szukamy osoby na stanowisko Senior Project Manager.

Firma działa obecnie w kilkunastu krajach, zatrudnia ponad 120 osób. Realizuje projekty z dziedziny: sprzedaż – zakupy, hostingu, ubezpieczeń, motoryzacji oraz bankowego.

Wymagania:
  • Portfolio zrealizowanych projektów,
  • Doświadczenie w zarządzaniu projektami przy użyciu wiodących metodologii (np. SCRUM, AGILE, PRINCE2),
  • Min. 5 lata doświadczenia w zarządzaniu projektem informatycznym,
  • Doświadczenie w prowadzeniu dużych, międzynarodowych projektów,
  • Doświadczenie w zarządzaniu projektem od fazy rozpoczęcia do zakończenia projektu,
  • Zdolność do śledzenia aktywności projektu na wielu etapach,
  • Umiejętność planowania, zarządzania ryzykiem,
  • Znajomość narzędzi do zarządzania projektem ( MS Project),
  • Samodzielność, odpowiedzialność oraz umiejętność analitycznego myślenia,
  • Wysokie zdolności interpersonalne, komunikacyjne i organizacyjne,
  • Wykształcenie wyższe,
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym komunikację z klientem zagranicznym oraz międzynarodowym zespołem.
Obowiązki:
  • Opracowanie szczegółowego planu projektu w celu monitorowania i śledzenia postępów,
  • Ocena ryzyka w projektach,
  • Koordynowanie prac zespołów,
  • Utrzymanie skutecznej komunikacji i pracy pomiędzy klientami a członkami zespołu projektowego,
  • Prowadzenie dokumentacji projektowej,
  • Śledzenie wyników projektu przy użyciu odpowiednich narzędzi,
  • Rozwiązywanie problemów w całym cyklu życia projektu,
  • Dbanie o dostarczanie projektów w terminie oraz w określonym budżecie.
Mile Widziane:
  • Umiejętności sprzedażowe,
  • Doświadczenie w projektach e-commerce.
Oferujemy:
  • Stabilne warunki zatrudnienia oraz atrakcyjny pakiet socjalny,
  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia swoich kwalifikacji,
  • Ciekawą i kreatywną pracę w zespole profesjonalistów,
  • Udział w licznych szkoleniach i możliwość zdobycia certyfikacji,
  • Dogodną lokalizację miejsca pracy oraz bezpłatny parking,
  • Prywatną opieką medyczną oraz kartę Multisport.

Osoba prowadząca projekt:
Samanta Tyrakowska
s.tyrakowska@new-invest.pl
Tel: +48 695 825 258